• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Týdny těhotenství se podle MS a doktora neshodují

23. června 2014 
Ahoj.
19. Jsem byla na utz. Podle Ms jsem mela byt 6+3, byl vidrt gestacni vacek a zloutkovy vacek. Dr. Rikal, ze je vse v poradku, objednal me na poradnu a sestricce rikal, 5 tyden. Tenhle mesic jsem ovulku nehlidala, ale myslelabjsem, ze byla 21.5 (tedy 17DC) ale kdyz koukam na sex, tak to spis vypada na 20DC. Ms mam nepravidelnou, nekde mezi 28-37 DC. Kdy myslite, ze by mohlo jit videt srdicko? :slight_smile:
23. čer 2014 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
těžko říct, ale určitě tě objednal do poradny na dobu, kdy už by srdíčko mělo jít vidět... Kdy máš poradnu, to nepíšeš, ale nejspíš bude tak za 2-3 týdny... To už by mělo jít srdíčko vidět, bez ohledu na to, jestli budeš 7tt nebo 9tt
23. čer 2014 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se při první návštěvě taky týdny neshodovali...místo 6.týdne (MS) jsem byla v 5. týdnu na sonu, přesně o týden míň i na dny...další kontrola byla za 10 dní - a prďola to dohnal, přesně odpovídal 8.týdnu a menzes :slight_smile: i srdíčko bylo krásně vidět...
23. čer 2014 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Poradnu mi dal za 3 tydny, na 10.7. :slight_smile:
23. čer 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Též mi paní gynekoložka napsala 6 tt a na ultrazvuku mi řekli 5 tt. Akorát u mě byl vidět jen gestační váček, ale žloutkový váek ne. Také mi řekli, že ještě nemohou určit, zda to nemůže být mimoděložní těhotenství a mám přijít na kontrolu v pátek 27. 6.... To je 9 dní od prvního ULT...
23. čer 2014 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky já jsem podle ms dneska 9+2 a minulý týden jsem byla na kontrole podle ms 8+2 a dr mi řekl že jsem zhruba 7+2 myslíte že to taky doženeme? Srdíčko už bylo a měli jsme před týdnem 9,6mm na první poradnu jdu 26.6 doufám že už bude průkazka :slight_smile:
23. čer 2014 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek