Úklidové prostředky v počátku těhotenství. Škodí?

Ahoj holky, prosím vás, co říkáte na tohle? Pracuji v hotelu a součástí práce je i úklid koupelen a pokojů. Mám trochu strach, jestli všechna ta chemie co stříkáme v koupelnách na vany a záchody nemůže na začátku těhotenství ublížit miminku. Četla jsem, že úklidové prostředky můžou způsobit deformace plodu v prvním trimestru. Ještě nečekáme, zatím plánujeme.
anka.
16. srp 2011
@kocatko Nevím, ale taky by mě to zajímalo. Třeba takové savo...
A máš tam v té koupelně možnost otevřít okno (pořádně větrat)?
dana3262
16. srp 2011
@kocatko jasne, ze to vadi. Vadi to i kdyz nejsi tehotna. Asi si nemuzete vybirat prostredky, kterymi budete uklizet, co?
kocatkoautor
16. srp 2011
No, ve většině koupelen se okno otevřít dá, ale i tak to člověk pořád dýchá. Jsou to prostředky na leštění nábytku, na okna a pak přímo na ty koupelny nějaký speciální sajrajt, který odstraní zaschlé mýdlo. No a vyybírat si samozřejmě nemůžem 😃
kocatkoautor
17. srp 2011
Dívala j sme se na internet a nikde jsme nenašla nějaké speciální upozornění co se tohohle týká.. třeba že by se mimi narodilo postižené nebo tak 😕
michaela_2
17. srp 2011
Ahoj, já bych se být tebou pro jistotu poradila přímo s doktorem. Když jsem otěhotněla, udělalo se mi v koupelně při mytí sprchového koutu úplně špatně z těch výparů - bylo to nějaké savo něčím naředěné..........takže sprcháč doumyl manžel 🙂..........to byl ale jenom ten jeden případ, jinak normálně uklízím doma stejně jako před těhotenstvím. Jenomže to je něco jiného, respektive v daleko menším množství, než umýt denně X koupelen............já bych se zeptala toho doktora určitě.

Začni psát odpověď...

Odešli