Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ultrazvuk ve 20. tt, mimi stočené do klubíčka

katzi
16. kvě 2008

Ahoj,

omlouvám se, jestli tu toto téma už někde je. Byli jsme dnes na UTZ ve 20tt. Doktor mimi nemohl moc dobře vyšetřit, protože bylo celou dobu hodně stočené do klubíčka. Něco se mu povedlo vyšetřit (srdíčko, mozek, průtoky v pupečníku,..), ale ne všechno. Takže si nás pro jistotu pozval za 14 dní na kontrolu znovu. Zmínil se, že sice vše vypadá v pořádku, ale že někdy jsou takto do klubíčka stočené i děti, kterým se v bříšku nedaří dobře, tak proto nás chce vidět za 14 dní znouvu. Stalo se vám to některé taky?

janeyzelvicka
17. kvě 2008

Ahojky, moc ti asi nepomůžu, ale naše malá byla poslední ultrazvuky vždycky natočená tak, že se doktorovi taky nepodařilo nic moc zjistit. Jednou dost zíral, protože říkal, že je někde úplně dole a ještě navíc jakoby zalomená, ale pak říkal, že se jí tak asi líbí a co naděláme... Tak snad to bude i u tebe v pořádku, držím palce 😉

katzi
autor
17. kvě 2008

janeyzelvicka, děkuji za povzbuzení. Taky se snažím říkat si, že mimi má prostě jen už teď svoji hlavninku a chtělo se mu prostě stočit 🙂 Tak snad... Ale už bych nejraději posunula čas o těch 14 dní dopředu.

janeyzelvicka
17. kvě 2008

To věřím, ale dočkáš se 😉 určitě máme malé tvrdohlavce. Ta naše to má asi po mně 😀 já se vždycky těšila na super fotky z ultrazvuku a poslední dobou buď nemám žádnou, protože to nemá cenu, jak je tam poskládaná, ruce před obličejem, a když náhodou jo, tak to pak okolí ukazuju jako hádanku "kde co má" (nikdo se ještě nikdy netrefil). A co se týče 3D ultrazvuku - ani jsem do toho nešla. Doktor se smál, že pokud by předváděla to, co doteď, stejně bychom z toho nic neměli.

katzi
autor
17. kvě 2008

taky jsme teď vyfasovali jen fotku hlavičky, jinak nic většího se z toho co malá předváděla udělat nedalo 🙂 Doufejme, že budou tvrdohlavé jen v bříšku a až se narodí, že budou nejhodnější 😉

janeyzelvicka
18. kvě 2008

Hihi snad 🙂