Ultrazvukové kontroly v poradne dr. Huvarova

tobik2018
21. kvě 2019

Ahoj holky. Mam dotaz. Nechodite nektera v tehu, nebo nechodila jste k dr. Huvarove na Jiraskovu v brne? Zajimalo by me jestli vam delala kontrolni ultrazvuky pres brisko? Dnes jsem byla na kontrole a delala kontrolu pouze vaginalne, kde byla videt uz jen hlavicka, protoze prcek je uz velkej. Tak by me jen zajimalo, jestli priste se muzeme tesit na kontrolu pres brisko, nebo jestli to nedela.
Dekuji

flawi
21. kvě 2019

@tobik2018 ahoj, ja k ni chodim a pri posledni kontrole mi rekla, ze dalsi utz az ve 30.tydnu...!!! A to jsem tam byla v 17tt.... nastvana jsem teda byla dost. Ted jdu za tyden a hodlam se ozvat. V prvnim tehotenstvi mi delala pokazde...

tobik2018
autor
22. kvě 2019

@flawi jee tak dekuju za info taky se ozvu. Protoze jsem v 16tt a do ted delala pokazde, ale jen ten vaginalni. Tak se priste taky zkusim zeptat. Ale mox dekuju za odpoved! 🙂

kac9
22. kvě 2019

Sice nechodím k této dr, ale mě moje dr dělá utz jen ve 20.tt a pak 32.tt... a pak samozřejmě při nějakých potížích... ale jinak kontroluje jen čípek a dělohu a to jen pohnatem...

tobik2018
autor
22. kvě 2019

@kac9 jojo videla sem ze co doktor tak ten si to urcuje sam.😊 ale byla jsem zvedava jestli to byla vcera nahoda a priste prcka uvidime nebo uz to bude jen na tech velkych kontrolach na Veveri. Samozrejme vubec nechci praci pani doktroky zpochybnovat, jsem s ni spokojena. Slo vazne jen o zvedavost, protoze co si budem, kdyz vidim toho prcka na ultrazvuku tak je to krasny a hlavne je clovek hned klidnejsi ze se tam mrska a je vse v poradku 🙂

kac9
22. kvě 2019

@tobik2018 Já tě plně chápu :D dvakrát jsem před tímto těhu potratila a než jsem začala cítit pohyby, nejradši bych ležela na utz od rána do večera 😅 jinak já mám moji dr neskutečně ráda! I když mě mrzí, že neudělá utz vždy, tak zase na druhou stranu je opravdu špičková 😊

corry21
22. kvě 2019

Tak holky vždycky si můžete nechat udělat ultrazvuk jako samoplatci. Můj doktor taky dela na každé kontrole, uklidňující to je, nicméně pojišťovna jim proplati 3 ultrazvuky za těhotenství

tobik2018
autor
22. kvě 2019

@corry21 tak ja se ji zkusim priste zeptat jestli by to tak slo. Dekuju za info 😊👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru