Určení pohlaví na ultrazvuku. Máte podobnou zkušenost?

karolina153
22. lis 2019

Ahoj všem maminkám,
zajímaly by mě vaše zkušenosti s určením pohlaví dítěte.
V 18 tt mi doktor tvrdil na 98% kluka a ve 20 tt jiný doktor, že vidí holku.
Máte někdo podobnou zkušenost? Že by vám jednou řekli kluka, pak holku?
Jasně, že na pohlaví nesejde, jen bychom třeba chtěli začít kupovat výbavičku apod.

aselluska
22. lis 2019

Kamarádce v 1 den řekli holku, pak kluka. Holku určila gynekoložka v ordinaci, kluka za 2 hodiny doktor na specializovaném pracovišti, kde zřejmě měli lepší ultrazvuk. Ono stejně se na to nedá spoléhat. Podívej se na diskuzi včera nebo předevčírem, bylo to stejné téma.

adelakasova
22. lis 2019

mě na kontrole ve 14tt řekly kluka na další v 18tt pan doktor nic neviděl a ve 22tt to byla holka a tak už zůstala, on mi to i pan doktor říkal že záleží jak je miminko natočené že stejně na 100% je to až po porodu, říkal i že měl pacientku kde celé těhotenství nebyl schopnej určit pohlaví. Čím blíž k termínu tak je to lépe vidět tak bych ještě počkala co vám řeknou příště.

hanicka_k
22. lis 2019

Mé kamarádce na prvním screeningu řekli holku, a od druhého screeningu ve 20tt až do porodu že to je kluk. Na porodním sále koukali, když se narodila holka 😂

janule0123
22. lis 2019

@karolina153 týden před druhým screeningem spis kluk (predtim si nikdo netroufal vyjadřovat se k pohlaví)... na druhem screenu spis holka ...za měsíc jsme šli kvůli něčemu jinému znovu na 2screen jestli už OK a tam potvrdili holčičku....😀ale ze do porodu nic není jisté říkala paní doktorka 🤣takže brzo uvidime 😎

nabellucinka
22. lis 2019

Nam od prvniho sreenu nam rikaly holcicku a i muj doktor ve 20 tydnu,ze to bude holcicka a pak se ukazalo pri druhem sreenu ve 22 tydnu,ze to bude kluk a opravdu se nam narodil kluk

karla2015
22. lis 2019

Na prvnim screeningu mi dr rekl, ze holka a vyslo mu to 2x 😉

kirakira
28. lis 2019

Mě řekli v cca 16 tt holku a pak na dalsich ultrazvucich už se akorát potvrzovalo.Ale asi bych byla napjata jak strunka kdyby mi jeden řekl kluka a pak holku.To budeš mit o to větší prekvapko ale jistě ti to brzy řeknou správně ať můžeš začít nakupovat vybavicku 🙋🙋
@karolina153

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru