• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan. Jak se u vás projevilo vysazení?

11. července 2014 
ahojky mate nektera zkusenost s Utrogestanem ve tretim trimestru?jsem ve 35tt,Utrogestan by mi meli tento tyden vysadit.jak se u vas projevilo vysazeni?zacalo vas vic bolet brisko,spineni?dekuju vsem za info :wink:
25. lis 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja ho teda brala ted cely prvni trimestr,kvuli cyste a spineni - uz ho tyden neberu a zadne priznaky vysazeni zatim nemam :wink: Ty si ho brala proc?Jinak se mas,uz za chvilku budes mit mimco :dizzy_face: Ja si pockam do kvetna.
25. lis 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem ho brala na zacatku taky kvuli hematomu a ted ho beru uz od rijna kvuli udrzeni tehu.uz od rijna mam riziko predcasneho porodu,takze doslova drzime zuby nehty a slavime kazdy tyden co je mimi v brisku.
25. lis 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andara Prosím, mám také cystu, začala jsem krvácet a dr. mi předepsal Utrogestan. Zmátlo mě v příbalovém letáčku, že se v těhotenství používá pouze vaginálně. Je tedy v pořádku, že jej 3x denně polykám?
8. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka ahoj, mně říkali, že je jedno, jakým způsobem jej budu užívat - měla jsem si vybrat, co mi bude více vyhovovat. ale brala jsem jen před těhotenstvím a v prvním trimestru
8. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka Ahoj, mám stejnou zkušenost jako karol84-může se užívat obojím způsobem, já jsem brala jen v prvním trimestru. Hodně štěstí a zdravoučké mimi!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
8. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka nevadi, ze ho polykas- mne rekla gyndarka, ze muzu jak chci, ze abych nemusela pak celej den nosit vlozku (protoze z tebe vytece), tak ho muzu rano klidne spolknout a vecer zavest:slight_smile:
8. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda řekl doktor, že rozhodně dodržovat jeden způsob užívání - aby se udržovala stabilní hladina toho hormonu.

ale na druhou stranu že je jedno, jestli do sebe celou dávku dostanu najednou, nebo jestli budu brát jeden ráno a jeden večer. A vzhledem k tomu, jak příšerně jsem byla po tom ranním unavená, tak teď beru dva večer.

Ale ani když jsem brala ráno, tak nic nevytékalo...
9. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já užívám Utrogestan, protože jsem po inseminaci, ale polykám ho - doktorka říkala, že je jedno, kudy se tam dostane.....ale jsem jak praštěná, spala bych asi 22 hodin denně a je mi pořád zima - což pravděpodobně budou vedlejší příznaky....jak to máte vy s vedlejšími příznaky? Protože příbalové letáky já číst nemůžu, to bych měla všechny příznaky tak, jak jsou tam popsané.....:frowning2:
5. bře 2011 ve 23:18  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja38 Já už jsem ho dobrala a tak můžu na stopro říct, že unavená jsem byla z něj a pořádně, spala jsem i ve stoje, jakmile jsem dobrala poslední dávku, tak jsem zas v poho :grinning:
6. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja38 Maja, kdyz budes utros zavadet, tak ty priznaky nebudou takove, protoze bude pusobit lokalne a ne systemove. Ja byla pri polykani taky jako prastena, pri zavadeni je to celkem v pohode, tak to zkus taky. :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nutně potrebuji Utrogestan.
11. črc 2014 v 08:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cyriela mam tu platicko :slight_smile:
11. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek