Utz pohlaví 13.tt. Co myslíte?

21. říj 2020

Ahojte. Vím, že diskusí na toto téma už je spoustu, ale nechtěla jsem žádnou starší obnovovat..
Dnes jsem byla na 1. screeningu, na pohlaví jsem se ještě neptala, ale zvědavě jsem samozřejmě pídila 😁
Vím, že to ještě není jisté a že si mám počkat... Jen mě zajímají Vaše tipy a zkušenosti, co by to mohlo podle Vás být 😊 našla jsem i fotku, jak se údajně pohlaví určuje, ale jsem z toho pořád dost nejistá 😁

juliemichal
21. říj 2020

podle mě by to mohl být chlapeček,jestli to je ten pohlavní hrbolek co vidím.

autor
21. říj 2020

@juliemichal ano, právě na to taky koukám a říkám si, že asi chlapeček 😁

juliemichal
21. říj 2020

taky se mi zdá,že tam je co jsem měla já u všech kluků hah 😀 😀 tak to vypadalo u posledního syna na prvním screeningu 😀 a fakt na tvé fotce mi to přijde stejné 😀

autor
21. říj 2020

@juliemichalto jde vidět teda přímo 😁😍
Já tady mám ještě fotku z minulého týdne, ale tam nevidím ještě vůbec nic 🤣
Dost mě matou ty určení podle toho, jak jde hrbolek nahoru, ale stejně to vidím na toho kluka 😁

nagojka
21. říj 2020

Me prijde ze hrbolek teda nesmeruje uplne nahoru ale je vice podobny ruzovemu clanku tak za me si myslim ze holcicka🙂

autor
21. říj 2020

@nagojka jo?😍 Holčičku bych si hrozně přála, už máme doma 3. letého klučinu. Ale mě ten hrbolek hrozně mate 😁

nagojka
21. říj 2020

Za me to bude princezna,ale zatim sem toho nazoru jedina...tak uvidis😉az to budes vedet od doktora tak dej vedet...😉

marta_kovar
21. říj 2020

Taky podle porovnání fotek mi to připadá jako holčička. Ale to jsou všechno jen tipy. 😄

cinam
21. říj 2020

No podle toho návodu to fakt vypadá spíš na holku. Ale bůhví co je na tom pravdy 😊

amazonkajanik
22. říj 2020

Náš malej se natočil tak šikovně,že to bylo jasné. Chlap chtěl spíš holčičku,tak jsem se mu snažila tvrdit,že to může být pupeční šňůra,no,ale nebyla 😂 ale to bylo,jestli si dobře pamatuji na prvním screeningu a dělali 3D😁 a to jsem byla taky nějaký 13tt

autor
22. říj 2020

@amazonkajanik Mě 3D nedělal a já se ani neptala, radši to budu vědět s větší jistotou třeba za 3 týdny na poradně. Navíc malé bylo otočené zadkem nahoru 🤣, takže mi nedělal ani klasický utz, ale sono a to mě po předchozím císaři tak bolelo, že jsem to už chtěla mít za sebou 😁 u syna jsem to viděla hned, ale to bylo teda až ve 20.tt
Kdyby to byla vážně holčička, tak by mě to šíleně potěšilo 😍 ráda budu mít samozřejmě chlapečka stejně, jako holčičku, ale je to takový můj sen, mít páreček 😍

aranka
23. říj 2020

Také typuji holčičku.Doma mám 2 a kluka.U té poslední mi pan doktor ve 12 tydnu řekl na 60 procent holčičku a byla tam dnes už 14 let slečna.

kar17
15. lis 2022

Holky, vidíte něco?? Jsem strašně nedočkavá🥰🙈

siima12
15. lis 2022

U první dcery jsem se ptala jestli bude něco vidět tak ať mi to řekne. A viděl holčičku a pak se to jen potvrzovalo.❤️

kar17
15. lis 2022

@siima12 strašně bych si přála páreček, doma mám už syna🥰ale samozřejmě zdraví 🍀😊

danca9257
15. lis 2022

Mě to přijde, že by to mohla být holčička. 😊

krisstina93
Autor odpověď smazal
Zobraz
kar17
15. lis 2022

@danca9257 🥰🥰Tak uvidíme,taky mi to tak přijde 😊😊

danca9257
15. lis 2022

@kar17 u syna jsem hned věděla, že to bude kluk díky tomu obrázku nahoře 😁

kar17
15. lis 2022

@danca9257 tak tady to vidim i já 🤣🥰.Švagrova na mě totiž teď vybalila že vidí kuličky, ale já prostě vidím čarečku dolů 🙈jakoby kávový zrničko🙈ale říkala jsem si jestli to není tím že to vidět chci, ale jak říkám hlavně zdraví 🥰

kar17
15. lis 2022

@kar17 a zatím mám celkem názory na holčičku 😊😊říkám si že dr možná čeká zda se ještě něco neukáže, přijde mi že holčičky jsou na určení náročnější 🙈🤣

siima12
15. lis 2022

@kar17 To věřím já mám doma holčičku 14 měsíců.😊❤️ Teď čekám mimi jsem úplně na začátku na kontrolu jdu 24.11. aby se potvrdilo ❤️ 🙏

kar17
15. lis 2022

@siima12 moc gratuluji,hlavně ať jste v pořádku 😊to budou kousek od sebe❤️já mám syna v červnu 2roky,termin 17.května tak od sebe budou o necelé 3😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru