V 5+5tt je jen vysoká sliznice. Uklidněte mě prosím

katiex
30. lis 2016

Ahoj holky...prosím o uklidnění. Mám nespočet pozitivních testů (čárky už jsou stejně silné), 11 dní zpozdění, bolavý podbřišek, prsa, chutě, nenažranost, únava, nálady.... Dnes 5+5tt na UTZ vysoká sliznice, mini neurčitá tečka a jinak zatím nic... Jsem 22-23 DPO. Poslal mě na krev a odpoledne si mám zavolat... Měla jste to některá taky tak? (prosím o pozitivní zprávy, potřebuju uklidnit, ne vystresovat... =) )

angelinie
30. lis 2016

Ahoj, no jasne...takhle brzo je na nekterych UTZ videt kulove. U dcery mi ji poradne potvrdili az v 10. tydnu, protoze do te doby doktorka nevidela srdecni akci. A u syna mi dr. v 6. tydnu rekl neco podobneho jako tobe a ze to bude asi mimodelozni...za tyden uz to bylo normalni tehotenstvi. Takze zadny stres 😉

babanci
30. lis 2016

Proč tam tak brzo lezeš? 🙂 Na gyndu jsem šla snad nejdřív v 9. týdnu. Nejdřív. Teď stejně houbelec vidí.

katiex
autor
30. lis 2016

@angelinie Děkuju <3... To čekání je hrozný...a to by člověk řekl, že když už jedno dítě má, nebude to tak prožívat...
@babanci Já tam šla hlavně kvůli vyloučení mimoděložního...u syna jsem byla taky 5+5 a byl váček, tak jsem si myslela, že to bude stejné...no a nebylo no =)...

Každopádně už jsem se trochu uklidnila, teď nebývá, než čekat =)

babanci
30. lis 2016

@katiex To víš že jo, to bude dobré. Pak napiš.

astyna
30. lis 2016

Moje teta i máma měly mimoděložní těhotenství, takže já jsem si dělala průběžné testy, zda čárka na TT sílí. Nyní jsem asi v 5.tt, ale k doktorce jdu až před Vánoci, ať je už něco pořádně vidět. Předtím jsem tam šla v 6.tt a spíš mě znervoznovali, že nic není vidět a kdesi cosi...Takže jsem řekla nene a jdu tam až později :o)

monikagurthova
30. lis 2016

@katiex klid jen jsi šla k doktorovi moc brzo 🙂

misulinka44
30. lis 2016

Měla jsem to také tak... Skoro v 6 tt na utz jen vysoká sliznice. Ale já věděla, že jsem měla ovulaci až 23DC, takže jsem byla v klidu... na další kontrole 7+5 už srdícko tlouklo

medulinek
30. lis 2016

hrozne zalezi na tom,kdy byla ovulka,kdy dosli k zahnizdeni a hlavne na kvalite ultrazvuku,u me treba v 5+6tt bylo už srdičko a v jinem caru jsem byla rada,ze vidi aspon smouho v deloze

katiex
autor
30. lis 2016

@astyna jsem blbá, dobře mi tak....testy mi sílí ukázkově, už jsou téměř (o chlup) stejně silné. A přesně jak říkáš...akorát to člověka znervozňuje...Že já se na to nevybodla =). No nevadí, teď už si to vyčekám...aspoň budu vědět hodnotu hcg (a taky vím, že tam není cysta nebo něco jiného...miminko tam je, jen mini verze =) ).
@monikagurthova děkuju =)

astyna
30. lis 2016

@katiex

mě v tom těhotenství štvalo, že vlastně pořád čekáš - čekáš, až budou //, pak čekáš na první kontrolu, pak na výsledky, no a na konec můžeš čekat nečekané 😀 neboj se, vše je v pohodě.

katiex
autor
30. lis 2016

@misulinka44
@medulinek já měla ovulku 7. nebo 8.11. a uhnízdění 17.-18.11. (9.11. jsem byla na preventivce a už bylo po ovu a uhnizďování jsem poznala....ukrutná bolest prsou, podbřišku a hnědé špinění)... ale ono je to stejně asi jedno....až bude dostatečně velkej, ukáže se...

jade85
30. lis 2016

@katiex ahoj, já jsem podle MS 6+6 a dneska byl na utz vidět jen váček. Na další kontrolu jdu až za dva týdny. Myslím, že pozitivní jak na mém, tak na tvém nálezu je to, že je to v děloze. Nezbývá než čekat a držet si palečky.

katiex
autor
30. lis 2016

@jade85 Držím moc <3. Za dva týdny si napíšeme, určitě už budou srdíčka <3❤

bledulka84
30. lis 2016

@katiex me utz a MS dela rozdil 14 dni, jsem dle Utz 6+6, podle MS bych byla 8+5. I podle mozneho terminu poceti je plod mensi, ale hlavni je, ze rosteme a mame srdicko. Takze urcite muze byt vse v poradku i u Tebe, uvidis na dalsi kontrole. Drzim pesti 🙂

bautes
30. lis 2016

Já mám zpoždění asi 4 dny a čárky zatím nikde .... takže nevím ale počkám už nebudu stresovat když to příjde tak to bude a když ne tak nic

jade85
30. lis 2016

@katiex taky držím, ať tam jsou 🙂 ❤❤

hanirek
30. lis 2016

Já byla podle MS 5+4 (na preventivce a taky mi doktor řekl, že nemůže zatím gratulovat, že je jen vysoka sliznice a že to teda těhotenství může být. Objednal mě za 3 týdny. A je vše v pořádku, nyní jsem podle MS 10+6 a podle ultrazvuku 9+5. Věděla jsem ale podle testů, že jsem měla ovulaci až o týden později. Neboj se! 🙂

babuna
30. lis 2016

@katiex tady je moje ,,vysoká sliznice,, 🙂 v 6tt 🙂 ... taky se netvářili moc nadějně a přece to dobře dopadlo ... tehdy mi dokonce řekl že spíš příjde MS a navíc vzhledem k mé cukrovce to nevidí optimisticky a přece se zadařilo 🙂 malá má aktuálně 3,5 měsíce ... a loni touhle dobou už byla malá fazolka 🙂

katiex
autor
30. lis 2016

@bledulka84 to je krásný =)...hlavně, že se prckovi daří =)
@hanirek jooo, tak když byla ovulace později, tak je to jasný...já právě ovu vím, což je snad i horší =)
@babuna doufám, že za rok budeme mít doma taky takhle vysmátou sliznici =)))

medulinek
30. lis 2016

@katiex ja vim ovu naprosto presne,vim i den oplodneni a stejne prcek porad odpovida o dva dny vic,kazdy si holt roste svym tempem,tabulky si jeste neprectou 😉

katiex
autor
30. lis 2016

Tak sice nebylo nic vidět, ale těhotenství potvrzené z krve, HCG 1270 ❤

maice
30. lis 2016

@katiex Ahoj, uklidním - zkusím. Jsem ted ve 22tt. Věděla jsem přesně ovulaci (dle testů) i jediný možný styk ze kterého miminko mohlo vzejít, a i tak u lékaře podle výsledků utz. 3 různé programy vyhodnotily různé stáří těhotenství, a to v 8 týdnu s rozdílem plus/minus týden. Vše bude ok 🙂 Dej vědět 🙂

calabasa
1. pro 2016

nečetla jsem....byla jsem na tom stejně 4+6 zvýšená sliznice...přijdte za 2 týdny 6+6 prázdný váček, tak za 10 dní, 8+2 konečně srdíčko (musela jsem otěhotnět až snad 3 dny po sexu, prostě bylo mladší)

katiex
autor
12. pro 2016

Ahojky, tak jsem dnes byla na kontrole, z vysoké sliznice je 5mm miminko a tluče mu srdíčko 💕. Odpovídá o týden mladší, ale zahnízdilo až 10dpo, takže jsem s tím počítala. Moc děkuji za podporu 🍀

jade85
12. pro 2016

@katiex perfektni! 🙂 Ja jdu pozitri, tak snad budu mit podobne krasnou fotku 🙂 ❤

katiex
autor
12. pro 2016

@jade85 tak držím palce, pak dej vědět ;)

tyga
20. pro 2016

Ahoj,mám prosbičku poslední ms jsem měla 10.11 mám dnes 10 dní zpoždění.Těhot.test negativní.Dnes jsem byla u dr.a řekl mně,že těhot.nevidí,že mám vyśší sliznici a vidí žluté tělísko.Dal mně agolutin na vyvolání ms a ted čekat.Nikdy jsem toto neměla 27 denní cyklus a ted toto myslíte že bych i přesto mohla být těhotná?

jade85
20. pro 2016

@katiex zapomnela jsem napsat 🙂 minulou stredu uz i u nas bylo srdicko a 7 mm embryjko, podle doktora odpovidalo 6 + 4 (vic nez o dva tydny mene, nez podle ms, ale pry nic neobvykleho, rozhozeny cyklus po vysazeni HA). Takze hura a snad to bude u nas obou zdarne pokracovat 🙂

hejtereza
22. pro 2016

Ahoj ❤ Snad te uklidnim, kdyz napisi, ze v 6+2tt jsem měla prázdný gestační váček a dr. říkal že se jedná o afetální vejce, ale nedala jsem se, a nyní jsem 26tt a čekám zdravou holčičku. Jen potřebovala trošku více času. 🤰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru