Váha miminka podle UTZ, je to přesné?

sabrinaparolkova
21. srp 2014

Ahoj chci se zeptat celou dobu mi pani doktorka tvrdila ze mala bude mit kolem 3,5kg ve 37tt jsme meli 2700g dnes jsem byla na utz a namerili mi ze ted ma 3700g je mozne ze by pribrala 1kg za 14 dni? Je to presne? Nemohla se splest? Mam strach ze to bude nejaky macik... ted jsem 38+4... dekuji

sabrinaparolkova
autor
22. srp 2014

Me prave celou dobu rikali ze bude mit kolem 3,5kg ze tak primerena vaha a najednou mi rekli ze kolem 4kg podle tabulky co jsem si nasla to vychazelo priblizne na tech 3,5kg tak nevim jestli bych ji takhle mohla vykrmit kazdopadne se to snad brzy dozvim 🙂

sabrinaparolkova
autor
22. srp 2014

Je pravda ze se clovek alespon nebude tolik bat s mimcem manipulovat kdyz bude peknouke 😉 dekuji vsem moc za odpovedi

dzejnab
24. srp 2014

moje osobní zkušenost je taková, že byli úplně mimo 🙂 Hodně dlouho se v mém případě uvažovalo o císaři ... za a) jsem mrňous s malou pánví, za b jsem extrémně hubená a za c) odhadovaná váha prcka 3,8 kg ... Lůca překvapila, šlo to rychle, klasicky, všichni se děsili (protože ještě ke všemu měla mít extrémně velkou hlavu) ... nakonec se mi po 3hodinovém porodu narodila mrňavounká holčička (2.94kg) - takovej malej staženej králík.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru