Velice ranné příznaky těhotenství

baraos
22. kvě 2015

Ahoj holky, mám takový menší problém. S přítelem se snažíme o miminko. 11.5 byla ovulace. A od pátku 15.5 mě bolí prsa, bradavky si nemůžu ani otřít ručníkem jak bolí. Křeče v podbřišku. Jelikož mi to bylo divné tak jsem 8DPO testovala a byl tam duch. Včerejší noc jsem skoro nespala jak mě bolí prsa, mám pocit že explodují, celkově se nafoukla.. Nemyslím si, že bych si příznaky nějak vsugerovala. Nic méně se bojím, jak budou probíhat nevolnosti apod. Když už teď , šíleně brzo válčím. Měla jste to některá podobně a pak bylo vše v normálu? nebo se mám připravit na nejhorší? děkuji

bajana
22. kvě 2015

Tak najprv si počkaj na pozitívny test...síce si nemyslíš, že si príznaky nahováraš, ale to sme si mysleli mnohé a tehu to nebolo...4 dni po ovulke tvoje telo ešte nevie, že je tehotné...
A všetko sa dá zvládnuť, obávať sa a "pripravovať sa na najhoršie" je veľká hlúposť...najhoršie je nedonosiť dieťa, nejaké bolesti prsníkov sú nič...

misimisi
23. kvě 2015

Jestli máš slabou čárku 8 DPO, tak už by to mohlo být tam. Testuj obden ráno, jestli bude výraznéjší, tak se potichoučku múžeš radovat. K doktorce se objednej cca až dva týdny po termínu MS, dříve nic nepozná. Jedině by ti bylo moooc špatně nebo tak 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru