Velký rozpor v naměřených "týdnech" na ultrazvuku

kacci
17. únor 2011

Včera jsem byla 31+1 (podle CRL z 12tt 30+6) a byla jsem v Gennetu na velkém ultrazvuku. Doma jsem si prostudovala lejstro, co jsem dostala a jsem trochu v šoku. Hlavička, bříško, všechno plus mínus odpovídá, ale stehenní kost odpovídá 34+6!! Z těhotenství s dvojčaty vím, že týden, dva, nehrají roli, ale skoro čtyři? to už se mi zdá trošku příliš, co myslíte? Mimískovi zatím tedy pracovně říkáme Čáp, ale hlavou mi to vrtá. Doktor mi dal papír, řekl, že žádnou vadu nezjistil, víc to nerozebíral. Do poradny jdu až v březnu. Tak nevím, jestli to pustit z hlavy nebo raději doktorce zavolat....

petruskaaa
18. únor 2011

Já teda nemám tušení jak veliká má být hlavička,bříško...ani stehenní kost ve 31tt,ale jetli jsi někde vyčetla že tvůj mimís by ji měl mít měnší,tak si určo zajdi nebo zavolej k mudře ať máš klid 😉 .

zdezli
19. únor 2011

Myslim, ze pokud to tvuj dr rekl, ze je vse v poradku, tak bych mu duverovala - kazde dite neni tabulkove, pravdepodobne bude ve spravnem rozmezi...

sussanah
19. únor 2011

Pokud to v Gennetu nikjdo neresil, tak bych to neresila taky. Nejste treba s manzelem oba vysoci? 32tt uz se opravdu projevuji geneticke vlohy po rodicich, takze je mozne, ze proste budete mit doma taky dlouhana 🙂 A to ani nezminuju jiste procentualni rozmezi pri mereni, to udela taky docela hodne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru