• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vodnatý výtok. Máte ho někdo?

5. července 2017 
Ahoj holky, začlo to asi před dvěma dny. Několikrát denně z ničeho nic začne chviičku téct a pak zase dá pokoj. Samozřejmě mě to děsí jako asi všechny na začátku. Hrozně se bojím, aby to nebyla plodovka. Ale vidím, že to je snad normální. :wink:
3. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbaríku jsme na tom stejně.Mě se pořád taky zdá,že to teče a mám mokro.Bože jsou to nervy,jen mě trochu uklidňuje,že to máte taky.
4. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trpim na vodnatý výtok celé těhu. Hlavně dopoledne to je nejhorší. Měnim 2x-3x slipovku. Doktor říkal, že je to dáno těhotenskými hormony. Tak to neřešim, ale člověka to pěkně otravuje! :frowning2:
11. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem také ráda,že jsem narazila na tuhle stránku.Jsem na začátku těhotenství a beru nějaké hormonální tebletky a začala jsem mít výtoky..někdy vodnaté a někdy nažloutlé.I když jsem s tím trpěla dřív,né jako těhu,tak ted je to intenzivnější a měla jsem strach,co to muže znamenat.Na kontrolu jdu 29.5 tak budu aspon přes víkend klidnější :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já mám taky výtok co to znamená :cry:
10. zář 2012 v 17:51  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poola já to měla zrovna včera..taky mě to vyděsilo! a souhlasím, už aby byla malá venku a bylo po všech těch starostech, zda je vše v pořádku....
4. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som teraz 16 tt a tiez mam dost vodnaty vytok, kedze v druhom tehotenstve mi zacala predsacne odtekat plodova voda, pojdem asi popytat lekara, lebo sa obavam ze by to znovu mohlo byt ono....
18. kvě 2016 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem v 28+4 tt a mam vodnaty vytok mirne nazloutly brala jsem globulus natrio tetraborico jen ze po dobrani stale byl vodnaty vytok u doktora jsem byla a rek za mam vse poradku
5. črc v 15:28  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek