Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

monaberuska1
21. led 2008

denousek🙂
jojo taky pasem konicky, je to strasne hezoubky🙂a uz si trochu zvykla na koupel už nepláče:_)

denousek
autor
22. led 2008

to \vojtisek mi taky neplace ale musi se koupat i s dudynem to je takovej nas kamos zachranar 😀
mony ale fakt neni toho casu ze....ja ted vzpominam na porod clovece nechci primo rict ze bych si to zopakla ale vsechno v te porodce to je takova paradni zkusenost moc rada na to vzpominam,sice mi tak jeden den bylo smutno kyz sem byla sama na pokoji,bylo tam takovyprazdno dostala sem fakt depku ale jinak parada!a nejvic si cenim ten okamzik jak malej vylezl a me se v tu chvili tak hrozne ulevilo.to v zivote nezapomenu....

monaberuska1
23. led 2008

denousek🙂
ahojky beruš🙂jo já taky strašně ráda vzpomínám na ten celý průběh porodu i když jsme malou neviděla hned, tak strašně krásný zážitek to byl když mi malou přinesli, plakala jsem šíleným štěstím a nemohla uvěřit že to máme s malou už za sebou🙂já tedy naštěstí nebyla nikdy na pokoji sama to bych měla taky depky protože bych si neměla ským pokecat☹no to mi povídej u nás je taky dudlík nejlepší kámoš🙂máš hezounkou fotku tady tu malou s malým🙂moc vám to sluší🙂

nemo1985
23. led 2008

Ahojky holky jdu Vás pozdravit a mimísky také 🙂
Vojtíšek i Markétka jsou moc roztomilý.
No jo no holky, ted už tolik času nebude, znám to podle kamarádky 😀
Jinak my tento měsíc se snažilkovali, a toto pondělí MS má dorazit, snad nedorazí, ta mrcha.
Každý den vypiji půl litru mléka, a to ho přímo nesnáším, až se už vážně divím.
Mléko a jogurty samé. Prsa mi bolí teda hrozně.
Včera jsem zkusila testnout, ale jen jedna čárečka tam je, tak uvidíme no.
Hezký den holky 🙂

monaberuska1
23. led 2008

nemo1985🙂
ahojky tak držím pěsti ať nedorazí krámičky, moc ti to přeju🙂hlavně nám sem písni ju???a když by přišli tak nezoufej a snažilkujte dál🙂 😀 určo se to vyplatí🙂

denousek
autor
24. led 2008

tak to je divny ja sem sem psala vcera a ono to tady neni no fakt dobry...

mony diky vy mate taky super fotecku marketka ma uplne neodolatelny ocenka..

nemo to sem nevedela ze mliko pomaha pri snazeni vim ze se ma pit v tehu a v kojeni ..

nemo1985
24. led 2008

Ahojky holčiny, no to já také nevím že mléko pomáhá při snažení.
Dnes mi holky bolí ty prsa snad ještě více, a v podbříšku občas zabolí.
Počkám do té středy a jdu znovu na testík 😀

denousek
autor
24. led 2008

nemo tak proc kazdy den pijes pul litru mleka?,to nechapu...
a kdyze to mas dostat,?

nemo1985
24. led 2008

No to je to, čemu se dívím, každý den mám hroznou chut na mléko, denně kolem půl litru vypiji.
MS má přijít v pondělí 28.1. 🙂

monaberuska1
24. led 2008

Nemo1985🙂
to vypadá že to jsou fakt příznaky🙂já taky měla extrémní chuť na mlíko vypila jsem litr denně 😀 na prsa jsem háklivá do teď takže to jsem nějak podle tohodle nezaregistrovala🙂ale tes??těch sem si dělala asi statisíce, protože jsem pořád tomu nemohla uvěřit 😀 🙂 tak hlavně dej vědět ju??
denousek🙂
ahojky mamčo 🙂 😵 moc děkujem, teď v Březnu nebo v Dubnu pojedem na velký nákup hadrů 😀 do Brna, tak se snažím ty kila co nejvíc dávat dolů, ale neblázním protože kojím🙂všechno smírou že??ale už se těším, protože nemám skoro nic na sebe, a chci počkat ještě aspoň do toho Dubna abych ještě něco shodila🙂jo jinak i v Dubnu začínám dělat autoškolu, vím je to docela pozdě ale dřív jsem se ktomu nedokopala☹mám strach že jí neudělám, ty už máš papíry??pozdravuj Vojtínka, hej já se na vás tak těším🙂

denousek
autor
25. led 2008

nemo taky moc drzim pesti aby zatracena mrcha uz neprisla 😠

mony taky se ne vas tesime snad to nekdy vyjde..
jo ja uz mam papiry 2 roky ale tzv na okasu vubec nejezdim mam z toho hruzu..ani nevim proc...

draga
25. led 2008

ahoj maminky a mimískové zase jsem se na chvilku ukázala, vidím, že to už úplně skvěle zvládáte a přece jenom už to je měsíc to je strašný jak to letíííí 😎

u nás se blíží oslava tak pořád vymejšlím co upeču uvařím abych hosty uspokojila....Dálovi to je fuk, ten si narve pusu papírem a je spokojenej 😀

nemo držím palečky ale hlavně se nestresuj 🙂))

mony já mám taky papíry heč ?)) už 100let a jsem trubkla trubičkovitá bo vůbec ale vůbec neřídím se bojím :(( a řídit už asi ani nezačnu...takže ty to máš lepší, budeš je mít čerstvý a hned jezdi ať se ti nestane to co mě 😝

denousek
autor
25. led 2008

jojo a to co me...hned zacit jezdit nebo uz nezacnes pak...ted me to mrzi..

monaberuska1
26. led 2008

ahojky holky🙂já jezdím už dva roky v autě ale bez řidičáku strašně mě to baví ale jezdím třeba jen na chatu nebo takhle tam kde vím že nejsou policajti ale teď už chci papíry abych mohla normálně frčet🙂mě to teda šíleně baví🙂manžel mě to učil ve škodovce pak mi půjčil kadeta a pak mi půjčil i to naše co jsme si už koupily společně forda kombíka bacha🙂a i couvu🙂no a teď budem kupovat jiný , tak doufám že se taky dostanu zavolant🙂

draga
26. led 2008

mony tak to jsi fakt šikula chybí ti prostě jen ten papírek 😉

denousek
autor
1. únor 2008

cauky holky..

toto vazne co.....
dnes jsem byla za kamoskou v porodce a az tam jsem si uvedomila jak uz je vlastne vojta velkej...toto leti....

draga
2. únor 2008

no deny to i říkej my máme ve středu rok 😎

Já teď vůbec nestíhám, ale snad po těch oslavách už bude zase líp 🙂

denousek
autor
5. únor 2008

ahojik tak copak je s vama .
ja vim to rika ta prava ze,,,neni cas co....

dragousi tak jakpak se chstate na narozeninky vy uz jste velici to je hrozny ze.... 😵
ja tak vzpominam na porod!!a vim jiste ze chci jeste jedno mimi bylo to cele nadhera!!i kdyz uz to nebude nikdy takove jako prvni mimi to se zazije jen jedínkrat ale je to vazne nadhernej zazitek....

mono a co ty a marketka??jak vam to jde??nevim jestli neprestanu kojit....sem mu zkousela Vojtiskovi davat z lahvicky kdyz segra chystala male a mu to tak jelo...a to byl po jidle,,je to tak pohodlny...no jeste uvidim..zatim to nevzdavam no...

draga
5. únor 2008

ahoj holky 🙂)

deny máš fotečky v mailíku 😉
oslavu jsme měli už v sobotu aby se sešla celá rodina...proběhlo to dobře, fotos mám v albíčku a musím říct, že mi bylo úplně plačtivě jak mě to dojímalo 🙂) jinak jsem před rokem už byla v porodnici ale rodit budu až zítra 🙂))

deny jen pěkně koj aspoň ty tři měsíce to vydrž...lahvička sice je pohodlnější ale jak kdy počkej v noci až se budeš muset přinutit vstát a jít dělat mlíčko...nebo to sebou tahat ven 🙂) ale jasně, je to na tobě 🙂)

denousek
autor
6. únor 2008

draga jo jeste budu kojit zatim...neni kam spechat...jen jsem to chtela zkusit jestli mu to z lahvicky pujde kdyz ho bude nekdo treba hlidat tak aby nemel hlad...

dekuji za fotecky a vse nej dálovi k narozkam 😉

monaberuska1
12. bře 2008

ahojky holky🙂tak co jede to tu ještě??asi moc ne co??dlouho jsem tu nebyla, a jinak jak se máte??

denousek
autor
13. bře 2008

mahojj moonnyy ze by jsme zase ozivili nase davny tema,?podminka je ,,kazdy den min 1 prispevek ju??.. hii me zajima jak se mate le fakt s vojtou neni cas i kdyz na kona furt chodim ze,,,

mony sem ted premyslela kdy se tva mala narodila a clovece o 4 dny driv jak Vojta...uplne mi to vypadlo...
ale je to parada co..uz vim ze jeste jedno budu chtit...

draga
13. bře 2008

čau čau vidím oživení 😉
tak co holky jak to zvládáte? Já sem tam kouknu na fotečky 🙂)

tak pište a´t si zopáknu miminkovské období 😉 😀 pusinky dětičkám 😵

denousek
autor
14. bře 2008

ahoj dragousi vsak neboj jiste si jeste miminkovske obdobi sama zazijes jeste znova hii

holky poradte co mam malymu koupit k svatku..budou mu na svatek 4 mesice....

tohle:

http://www.detskydum.cz/detail/lamaze-hroch-hen...

nebo:
http://babiesno1.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...

a nebo:
http://www.detskydum.cz/detail/lamaze-stekajici...

ta chobotnicka je asi nejvic ucelova na rozvoj smyslu tak co se vam libi nejvic??

denousek
autor
14. bře 2008

😕

draga
16. bře 2008

čauky deny tak mě se asi nejvíc líbí chobotnice, ale ze své již *zkušenosti* musím, říct že Dála si těhle hraček skoro vůbec nevšímal, líbilo se mu všechno ostatní a na tohle mi prděl 😀 😎 😀

denousek
autor
16. bře 2008

heee 😅 dragousi to si me potesila uz mam chobotnicku obednanou 😅 ale tak uvidime je to prvni svatek tak zatim nevim co se mu bude a nebude libit..toto leti za tyden mame 3 mesice...

drago planujes jeste druhe mimi??a za jak dlouho??tak po 3 letech aby ti to navazovalo ne,?tak to totiz nejakk planuju ja...ptz hledat si praci jen na chvili a tehotna treba pak litat po uradech prace...to asi ne-e..snad to vyjde...

po porodu jsem rikala ze uz ani nahodou 😀 ale hned tyden co sem byla doma sem zmenila nazor a kdyz mel maly mesic tak se mi dokonce po porodce styskalo 😅 sli na me hrozny emoce rada na to vzpominm,u fotek se rozplacu,pohoda je to fakt neco na co se nezapomina .. 😕 😵

draga
16. bře 2008

deni jj plánuju druhé mimi, snažit se chceme začít v létě ale kdo ví jak se vše povede...někdy mě teda chytá děsná představa, že to nezvládnu, hlídat Dálu a k tomu mimíska ale zvládly to jiné musím taky 🙂) mě to zase strašně bere, když vidím někde těhulku, si tak říkám, že se mi stýská po bříšku ...a porod? no myslím si, že ten druhej bych mohla mít rychlejší ale ten pocit ...do te´d to prožívám se strašnýma emocema a taky moc ráda vzpomínám a koukám na fotečky když byl Dalí úplně mrňavý mimi 😀 😀

to je jasný, že hračky budeš kupovat, však já taky nakupuju pořád ale pak si Dála vezme petku nebo igeliťák a vystačí mu to na půl dne 😀 😵

denousek
autor
16. bře 2008

dragousku tak jeste pockej s mimiskem az pujde dala do skolky..tak to budu chtit i ja a myslim ze je to idealni....pekne zavyst malyho do skolky a pak si jit s briskem pekne domu 🙂

denousek
autor
10. dub 2008

haloooo monousku...dragousskuuuu...uz jsme to meli mmocc dalekoo 🙂 co je s vama?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru