Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

monaberuska1
18. pro 2007

Ahojky🙂
paolin🙂
to by bylo super mít za 5 hodin po 🙂 😀 někdo píše že to někdy dlouho trvá než jsou jako začnou kontrakce☹tak uvidíme, nechám tomu volný průběh🙂a kdyby to bylo na ty Vánoce jako že by jsme už mohli domů🙂tak by to bylo úplně super🙂 😀

denousek🙂
já že chodím po nákupech????? 😀 no já myslel že tím pomůžu malý ven, ale jak jsem si všimla tak nákupy ji nějak netrápí a vyhovují🙂ale teď spíš něco napíkám aby jsme měli něco málo na Vánoce za cukroví🙂a teď jdeš zas ty pryč☹(((

denousek
autor
18. pro 2007

mony neco malo peces jo::dyt peces porad!!!tak neco posli jo??nejaky to cukrovi 😀

monaberuska1
18. pro 2007

denousek🙂
mam jen 5 druhů, před chvílí jsem dodělala to poslední 🙂ono pak jeste to mazání a takhle taky udělá svoje🙂jojo pošlu🙂takže ti posílám 2xšuhajku, nějakej ten rohlíček a taky linecký🙂stačí??tak jaký to mám???? 😀 chutná🙂 😀 ty jo za chvíli to bude. a co ty jak to vypadá u tebe??budeš rodit??nebo ještě malýmu se nechce??a kde je dneska DRAGA????

denousek
autor
18. pro 2007

no malymu se nechce honem za milakem nez usne 😅 paa

draga
19. pro 2007

holky omluva...včera jsme u nás rozjely s holkama párty 😀 nestíhala jsem tak co dneska jak se cítíte?

mony 5 druhů to jsi teda pekařka statečná,,,já jsem napekla jedno 🙂) ostatní doveze tchýně, fakt se to s prckem moc nedá. když už mám konečně chvilku tak jsem tak unavená že jsem ráda, že sedím 😎 😀

deny jaký to mony má? dobrý? 😀 😎 😀

denousek
autor
19. pro 2007

nevim sem myslela ze bude chtit adresu a ze posle par kousku a ona potvurka ne a ne se na ni zeptat 😀

tak jsem dnes byla u drfakt me potesil...prohlidl me,a prej jeste nic no....tak mu rikam ze se mu moc nechce malymu na svet,a on vsak ma jeste cas 14 dni a ja si v duchu rikala sak jo vam o porodny nejde ze 😀
ale tak uz je mi to i jedno hlavne ze budu na svatky doma...

draga
19. pro 2007

deni a jo vidíš to je fakt ty bys vlastně dostala ještě letošní porodný tak třeba to vyjde... 😉

monaberuska1
19. pro 2007

Ahijky holky🙂
tak píšu dneska a zítra v 7:00 mám nástup na tu vyvolávačku, takže kecejte a já písnu jo???jak jsem se těšila , tak teď mám takový strach že snad neporodím☹ale jo už to chci mít za sebou, tak snad maliník bude oukej🙂asi ta první doba porodní je nejdelší a nejblbější že??takže já jdu dnes brzo spínkat protože o půl 6 vstávám, musím být prý najezená🙂takže pá a já písnu🙂tak drbejte.....mám strach bojím se ach jo....

draga
19. pro 2007

mony neboj to zvládneš a třeba v noci z toho začneš sama bez vyvolání rodit 😉 moc ti držím palečky za chvíli jedu s kamarádkou na nákup manžel bude hlídat tak tu asi moc nebudu ale zítra na tebe myslím a hned jak to bude možný dej vědět co Markétka 😎 já to měla taky tak čekala jsem na ráno až bude vyvolání akorát, že už jsme byla sama v porodnici na předporodním pokoji...bo mi odtekla ta blbá voda ☹ a museli mi dávat antibiotika, to ty máš v poho doma v pelíšku tak hodně štěstí 😵

denousek
autor
20. pro 2007

cauky draga...tak jsem tady sami co....mona mi psala rano v 8.20 ze uz je na hekarne 😒 ze si vypina tel. a od te doby nic ...tak jsem zvedava....mobil porad vyplej...dyt to uz musi mit za sebou ne??...chudina.. ☹

draga
20. pro 2007

deni tedas ať už napíše :ú já sem teď nakukuju, měli jsme návštěvu tak jsem nestíhala, čekala jsem zprávičky o mimí a nic tak snad jsou v pořádku a brzičko se ozve 😉 kdyžtak jí kočku moc pozdravuj 😵

denousek
autor
20. pro 2007

draga mona uz mi psala 🙂 nakonec ji museli vzit na cisarem ale nevim proc...

draga
20. pro 2007

ahaaaa no to neva auž má miminko u sebe? měla celkovou narkozu nebo jen částečnou? a co ještě psala??? moc jí pozdravuj....ono někdy ten vyvolaný porod prostě nespustí ...

denousek
autor
20. pro 2007

NO ASI CELKOVOU PTZ MI PSALA vecer ze se ted vzbudila a psala pockej ja to okopiruju uz sem to psala jednou do jine diskuse
mela 3.66kg takze taky velka holka psala mi ze poradny kontrakce ji zacali v 9 a vse bylo o.k. ale ze jim o pul ě zacala omdlivat a bylo ji na zvracenitak sla na ozvy a ze nemela skoro zadnej tlukot,ani tep,tak ze zacala bulet co je s miminkem a ze najednou kolem ni bylo strasnech dr.ze se prej uz mala tlacila ven ale ze byla otevrena jen na 3 cm a jak mala chtela ven tak si prislapla pupecni snuru vevnitrtakze proto nemela ten tlukot a ji bylo zlle...

no dost me to desi ptz je to druha kamoska co ted rodila a obe dve meli problemy s pupecni snurou!!

paolin
21. pro 2007

no, malymu si taky priskrtill pupecnik. sly mu ozvy dolu, tak me honem supli na bok, pichli oxytocin a dali na stalo monitor. tim, ze jsem byla na boku, tak to povolilo. ale ta chvile, kdy PA vyletela, jak strelena, ze se neco deje, byla fakt desna ☹
to je krasa, ze uz to ma mona za sebou 🙂 takovy maly Jezisek 😀

denousek
autor
21. pro 2007

beeee dalsi pupecnik ☹ ale tak jak vidim tak je to asi normalni kdyz je to tak caste ....hlavne aby na to prisli vcas...

draga
21. pro 2007

denííí neboj to bud v pohodě nestresuj se, budeš to mít úplně v pohodě 🙂) Mony moc pozdravuj a popřej jí za mě krásné vánoce ať se mají obě holky k světu 😵

denousek
autor
21. pro 2007

mona uz mi poslala MMSku male Marketky ta je krasna to je drobek,ta se ma ta Mona ze uz to ma za sebou..ted se jen zotavit a trada domu...ach jo....no doufam fakt ze ten muj prdola uz si to necha az po svatkach 😀

draga
21. pro 2007

jéé ty se máš 🙂) tak ať se ryhcle holky dostanou domů a ty to teda ještě vydrž 😀

abinka
21. pro 2007

Ahoj Denoušku já tě naháním a ty si tady zašitá.Tak Monča už to má za sebou. 😀 kolik váží a měří???

denousek
autor
21. pro 2007

heee abinko sem tady schovana vis 😀

vazi 3,66 ale to uz jsem taky psala zases to prehlidla 😅 ameri 52cm----

ja se citim dobre necitim se na porod...akorat me ted zase sere ze milacek jeste nedojel z prace ted jede z montaze a pekne me sere ze tam musi i rano ☹ ale prej jen tak do 13hod no..ale sere me to...pak budem ale tyden spolu ze kdyz me vojtisek neposle do porodky 🙂)

draga
21. pro 2007

deni klid nenervuj se milaček pak už bude s tebou 🙂 pusť si nějaký filmeček a relaxuj 😎

denousek
autor
21. pro 2007

hiii draga co to vidim v tom nejkrasnejssim darecku pod stromeckem 😀 trosku erotiky 🙂

draga
21. pro 2007

no teda to bylo loniiii 😉 a neříkej že se taky nefotíš těhulko 😎 😀

denousek
autor
21. pro 2007

no jen brisko ale mam jen fotky co mam v albu nic vic,ale ase bych to mela dohnat at mam neco na pamatku ze.....

draga
21. pro 2007

deni určitě, mě třeba strašně mrzí, že nemám bříško před porodem, naposled jsem se fotila 31.1. a rodila jsem 6.2. taky mi bylo líto že nemám, žádnou fotku z "hekárny" v tu chvíli ti to připadá divný ale pak ti to bude fakt líto já bych se teď tak ráda koukla 😉

denousek
autor
21. pro 2007

ty jo tak to budu muset rict mymu at me tam blyskne..no a brisko snad jeste vyfotim ja mam naposledy myslim v 35tt tak treba to stihnu...ale teda ted je plne strii ale to jen za posledni mesic..!!tak jsems e radovala ze zadny nemam a zakrikla sem to ☹ 😒

denousek
autor
22. pro 2007

😒 tady taky mrtvo...... 😔 😝

draga
22. pro 2007

deni promiň to je na mě moc brzo 7 hodin 🙂) navíc finišujou přípravy na vánoce tak jsem se rozhodla dneska dojít pro kapra a upéct vánočku, prosila mě ještě kamarádka jestli jí jendu neupeču tak jsem teď patlala těsto a čekám zda vykyne nevykyne 🙂)) a co ty a Vojtíšek?

denousek
autor
22. pro 2007

ahojky draga :?-) na me je to taky brzo ...sem sla pak jeste spat a vstavala v 11 😀 to sem sem jen mrkla muj sel do prace tak sem mu chystala svacu....
vojtisek dobry snad uz me necha pres svatky doma hii zatim pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru