Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

monaberuska1
16. pro 2007

zoufalka🙂
no to voňavoučký hodňoučký a slaďoučký miminko, tak nechce ještě ven..🙂 😀 😵 a kope mě už takovou silou, že si včera můj manžel všiml že mám pod pupíkem moncla🙂dobrý že??jo a jinak teda nerodíme, no ale kde je sakryš Denoušek, to je divný že se tu ještě neukázala, ale snad by mi hned psala kdyby rodila🙂

denousek
autor
16. pro 2007

cauky....no to si pis mony ze bych ti napsala....na co mam asi to cislo ze...
jen jsem se sem jeste nejak nedostala....
moje mamka si mysli ze uz to tent tyden bude tak uvidime...za tyden a den mam prvni termin no...ale spis se mam prej ridit tim druhym ☹
ale tak nechame to osudu meuz je to jedno ja mam docela z ty nemocnice strach jak jsem tam jela tenkrat v noci,tak sem mel bobky a nechtelo se mi uz na porod nemuzu si to priznat ze uz je to proste tady...des....mela jsem strach z vyvolani....radsi at to prijde samo,diky maliniku se rychla otevru,diky seminku malej rychle vyjede,a pak diky arnice montane kterou zacinam zitra se lip zahojim,a budeme zdravoucci bez zloutenky a za 4 dny pofrcime domu....ufff,to si to maluju co........tak jak se znam vse bude presne naopak ☹

draga
16. pro 2007

deni tak ti přeju aby ti vše vyšlo tak jak sis to naplánovala, u mě to bylo fajn, že to přišlo tak rychle nečekaně ani jsme nestihla mít strach 😀 😎
a tu žloutenku teda vůbec nepřeju my byli v porodce 12 dní ☹ ☹

mony no aspoň jsi stihla napíct já letos nepekla nic, ale hodná tchýně se nabídla a napekla 😎 😀

denousek
autor
16. pro 2007

no to ja nepecu protoze to neumim 😒 ale co uz zadny uceny z nebe nespadl...
snad cas ukaze...

draga
16. pro 2007

deni já loni s pupíkem pekla jako o život ale pak jsme to ani nejdeli a měli to na mrazáku do letošního léta 😉 😀

denousek
autor
16. pro 2007

blee touz neni ono z mrazaku ne...nesmrdi to tm mrazenym??to ja prave moc nemusim....
ach jo...mamka mi rika ze to vidi-jako muj porod na tento tyden-no ja to tak teda vubec nevidim....sem myslela ze porodim tento tyden ale jak delam vse mozny a nic tak uz se teda na to fakt necitim...no uvidime treba je to ticho pred bouri 😅

draga
16. pro 2007

deny smrdí...mě všechno z mrazáku tak divně smrdí....proto vždycky všechno co zmrazím potom vyhodím 😀 😎 tento týden myslíš jako ten co končí??? já to vidím na ten další ke konci 😎 😀 Vánoce 😀 😎

denousek
autor
16. pro 2007

nene jako myslim ted od pondelka do patku...to bych treba jeste stihla na stedry den domu 😀 ale vidim to ze to bude jako naschval ze bud porodim tento tyden a budeme mit zloutenku nebo porodim tesne pred stedrym dnem a nebo az po nem a budem tam pres silvestra 😒 no ale to je osud...mimisek mi to urco vynahradi

draga
16. pro 2007

ale žlotenku si vůbec nepřipouštěj...když sjem rodila já měli jsme jí jen my a ještě jedno mimčo jinak všechny pouštěly domů 4.tý den 😉 😎

denousek
autor
16. pro 2007

no...jenze ja mam na takovy veci stesti vis..musim radeji pocitat se vsim...vis ja mam tak blbou povahu ze odvzdycky myslim na to nejhorsi...no ale aspon je mi pak fajn kdyz je to lepsi ze....
no uvidime jak to bude...ufff snad to dopadne dobre a budu vzpominat jaky jsem mela strach abych nebyla pres svatky v porodce se zloutenkou..

draga
16. pro 2007

mysli pozitivně ty trdlo, budeš mít takových starostí, že si nesmíš připouštět nic špatnýho... 😉 😀

denousek
autor
16. pro 2007

😀 ja sem trdlo odjakziva...lepsi cekat neco spatnyho a pak to bude treba dobry jak si malovat ze vsechno bude podle me a pak z toho budu nemocna kdyz budem mit zloutenku 😝
stejne to neovlivnim...ten konec tehu fakt neleti...docela se to tahne clovek ceka co bude,vsechno ho boli.....uz fakt aby to bylo...

draga
16. pro 2007

no já jsem z toho byla docela hysterická 🙂) protože jsem tam byla takovou dobu...a oni nejdřív, že má hodnoty zvýšené ať ho sluním (v únoru 🙂) pak přišli 7. den, že půjdeme domů ale že ještě pípnou tu žloutenku a to bylo strašně vysoký, tak hned na krvičku a přišli za hodinu, že domů nepůjdem ale že mi ho dají na fototerapii že už to přelezlo hranici...tak se slunil dva dny... třetí den ( celkově 9.tý po porodu) mi ho dali zpátky že to zázračně kleslo, další den ráno to už zase měl vysoký...sešlo se celé konsilium a koukali na něj, že se jim nezdá žlutý a že to je divný ...večer to už kleslo a 11.tý den po porodu mu opět nabrali krev a v poledne mi přišli říct že můžeme domů, že je to ok...no já myslela že budu znovu rodit 😎 😀 nejhorší bylo, že sjem si říkala, tak teď mi ho vrátí zpátky že má už v pohodě žloutenku a zase bude třeba blbě přibírat a já nepůjdu domů nikdy...a manžel mi vždy na návštěvách říkal...myslíš že tu jako budete pořád třeba do jeho 15ti let? a smál se 😀 😎

denousek
autor
16. pro 2007

no jasne chlap se smeje ze ten je v klidecku doma,lip se mu spi je tam sam nikdo mu nekeca do televize 😀
no ale ja svyho pekne zaprahnu hned jak prijedeme domu,bude pekne prebalovat,koupat,vozit..vsak ja si ho naucim 😀

draga
16. pro 2007

neee ten můj chudák dělal celej byt...vymaloval, udělal dveře a dětský pokojíček fakt makal a s Dalíčkem mi pomáhá hodně 😉

monaberuska1
16. pro 2007

Ahojky baby ukecaný🙂já pleskala cukroví, já taky jak jsem tamjela jen na vyšetření tak taky jsem jako měla strach, ale jka jsem si tam lehla a děli mi ty ozvy tak už bych tam zůstala a rodila🙂taky nějak furt nemůžu se dostat do toho že už je to tady.-)zdá se to pořád ještě tak daleko,přitom už přenáším🙂no ale dneska mám nějaký bolesti buď to jsou posly a nebo že by???uvidíme:_)každopádně zítra jedu do porodky zas na vyšetření a ultrazvuk🙂taky jsem se musela naučit píct a vařit sama🙂ale mě to šíleně baví, takže paráda:_)

denousek
autor
16. pro 2007

mony....ty uz zitra mozna pujdes na vyvolani ne??...

monaberuska1
16. pro 2007

ahojky denousek🙂zitra jedu do porodky na vysetreni nejaky velky a na ultrazvuk aby mi udelali odhad miminka a vse kolem toho, a pak se rozhodnu, zitra mam vyvolani jako doporuceni od moji doktorky ale v porodce mi řekli ze vyvolávají 7 dní po termínu takže to znamená 20.12.a myslím že to přijde samo, už kvůli tomu že ze mě jde ta zátka ve velkým množství🙂no zítra uvidím co mi řeknou, jsem zvědavá jestli budu pořád otevřená jen na 1 a půl a nebo třeba na 2🙂uvidím:_)

denousek
autor
17. pro 2007

mony mony kde asi ses,,,jak si asi dopadla jsem tak mooocc zvedava!!!no honem honem jak bych te jen privolala... 😒

draga
17. pro 2007

deny mony třeba rodí 😉 víš že už jsme tu jednou strhly paniku a mony klíďo nakupovala 😀

denousek
autor
17. pro 2007

draga no ja to taky tak vidim my se tady o ni strachujem a ona pak prijde a jee ja sem pekla rohlicky a rourky a pak sem jeste babila posledni darecky 😀
hej ale co kdyz my si ted myslime ze neco takovyho dela a ona chudera nekde na hekarne,na prohlidce ji prdla voda a uz ji tam brali 😅
no ona ma na me cislo urco by mi hned pisla jak by se to narodilo...beee ja chci taky...........pomoocc..ja uz to do tech vanoc ani nestihnu...muzu rodit nejpozdejc ve stredu abych byla nastedr den doma (na zloutenku nemyslim !!) no ve stredu jdu na kontrolu....a od stredy pekne prekrizeny nohy a pak bych mohla jeste 25.12 a na silvestra doma 😀
to s to maluju co... 😅 😕

draga
17. pro 2007

deni kámoška rodila v létě před 4 rokama a pustili jí domů už třetí den, cšechno bylo v pořádku a potřebovali uvolnit místo...myslím, že se na ty vánoce budou snažit propustit mamky s mimískama co nejdřív...

denousek
autor
17. pro 2007

hm 😒 kdyby mel zloutenku tak se muzou snazit jak chteji ale myslim na to ze my ji mit nebudem...
no a kdyz porodim 23.12 tak by to taky neklaplo 😀
ale necham to osudu stejne s tim nic nenadelam...ale jsem tak zvedava jak to dopadne...myslim ale ze budu prenaset jak pred 4 mesicema segra 😢
ale treba ja jsem se mamince narodila o 3 tydny driv proc jen to neni dedicny...

draga
17. pro 2007

deni třeba to bude ten největší dáreček a narodí se 24.12. po večeři hezky si doma uděláte vánoce, napapáš se, pak půjdete ke stromečku a buch 😀 😎

denousek
autor
17. pro 2007

😅 no a nebo tak no....ale ja nevim jestli je to darecek kdyz se toho bojim jak cert krize...nemuzu na to myslet ze to boli kdyz mi muj dela masaz hraze tak to boli!!!tak si nedokazu predstavit porod...jdu se chvili natahnout ....

denousek
autor
18. pro 2007

moooonoo teda asi to téma necham zavrit tady kecam sama se sebou ☹

draga
18. pro 2007

deny já jsem tu taky občas 😉

monaberuska1
18. pro 2007

Ahojky holčiny🙂
no já tu jsem teď míň jenom proto že peču a peču🙂))aby jsme měli něco na Vánoce:_)no holky jinak jsem pořád 2 v 1☹ale ve čtvretek to mám jasný🙂v 7:00 mám nástup, a bude vyvolávačka, tak jsem asi už na jednu stranu ráda, že když malá nevyleze tak za 2 dny ji doktoři pomůžou🙂vychází to na 20.12. takže asi stejně Vánoce nestihnu☹ale tak hlavně aby bylo vše oukej🙂a na silvestra si to vynahradíme:_) 😀

paolin
18. pro 2007

mony, to stihnes 🙂 bez komplikaci posilaji v prumeru po trech dnech a na vanoce budou poustet i driv. holky, co rodily vyvolanim to mely max. za 5 hodin za sebou. nevyhoda je, ze frcis hned po 5ti minutach kontrakce. ze to nema "pomaly rozjezd". tak drzime pesticky!

denousek
autor
18. pro 2007

draga no jasne my tady zachranujem tuhle diskusi ze...zatim co moonaa trajda po nakupech 😅

mony aspon to budes mit rychleji za sebou jak pise paolin.....tak doufam ze jeste stihnem pokect ted jedu na navstevu za kamoskou a mimikem tak paa 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru