Vzpomínková knížka pro miminko. Máte tip?

cila9
15. led 2020

Ahoj dámy,
máte nějaký tip na knížku o miminku, kde se píší vzpomínky na jeho první rok? Je jich na trhu spousta, ale já bych chtěla nějakou hezky graficky zpracovanou, bez infantilních obrázků zvířátek nebo fotek mimin v květináči a tak podobně. Prostě něco stylovějšího...Díky

anetka9
15. led 2020

Já mám První album, obrázky tam jsou teda taky, ale nepřijdou mi nějak hrozný...🙂

kspp1
15. led 2020

@cila9 ja osobne pisi detem vlastni "denik".ale od pojistovny jsme dostali s medvidkem Pu, tu nevyuziji.

normalnimatka
15. led 2020

doporučuju spíš psát vlastní rukou deník....vlepovat a malovat můžeš, co uznáš za vhodný. nnapíšeš si tam, co uznáš za vhodný. je to osobnější🙂

nafreya
15. led 2020

Ja dostala knihu "Moje prvni tri roky" a je krasna. Hodne dobre zpracovana - za mne krasne obrazky, ktere jsou vymalovat i krasne vede, co se tyka veci, ktere se tam maji vepsat. Ja sama bych asi denik nenapsala 🙂 a mam ji i pro druhe ditko

karla2015
15. led 2020

doporucuju Anne Geddes kniha Mých prvních pět let...mam ji a je skvela

cila9
autor
15. led 2020

@anetka9 a nevíte vydavatelství?Pod názvem první album mi vyskakují všechny možné knihy.

sarrita
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarrita
15. led 2020

Máme tuto https://www.megaknihy.cz/partnerske-vztahy-a-se... Pro holčičku je Narodila se beruška 😉

anetka9
15. led 2020

@cila9 v knihách dobrovský jsem to koupila🙂
https://www.knihydobrovsky.cz/prvni-album-53964...

pipi_puncocha
15. led 2020
grifinka
15. led 2020

@cila9 Davam tip na Prckuv denik 🙂. Je to na 3 roky, neni tam strasne vyplnovani (na ktere ve vysledku stejne neni cas..) a neni preslazeny. Obrazky zvirat tam teda jsou, no, ale cely je to hezky ilustrovany - progoogli, najdes nekolik stran.

amazonkajanik
15. led 2020

My dostali od zdravotní pojišťovny Moje první knížka a je s motivem Medvídka Pú. Mohla by být podle mě líp provedená ohledně zápisů,ale jinak je hezká

lucijeennaa
16. led 2020

@pipi_puncocha Ta vypadá perfektně 😍

janapetrvalska
16. led 2020

ja dostalu tuto a je moc krasne ilustrovana a je do tri 3let

cila9
autor
16. led 2020

@sarrita Ta vypadá hezky...jsou v ní i popisky k doplňování?

cila9
autor
16. led 2020

Děkuju za tipy i fotky...člověku až oči přechází 🙂

sebisrni
5. říj 2020

Dobrý den, kdyby se tu objevil po letech někdo, kdo hledá dárek v podobě knihy pro miminko na památku, tak ráda doporučím Já, miminko, kterou jsme vytvořily s kamarádkou - vyrobit ji nám trvalo víc než dva roky, je z kvalitního ekologického papíru, ručně vázaná jako album, takže se Vám nerozpadne po nalepení fotek. 👍
Celou knihou provází ilustrace mývalů. A dá se přejmenovat, místo Já, miminko vznikne například Já, Matyáš nebo Já, Sofie. 💛
Co si taky chválí maminky - graficky je udělaná tak, abyste mohly jakýkoli nadpis skrýt a nemuseli vše vyplňovat - zkrátka přeskočit, co chcete, př. křtiny, beze strachu, že by zbylo nehezké prázdné místo. 🙂
Odkaz: https://www.zlaskykevzpominkam.cz/

siera1
18. led 2021

Ráda bych obnovila téma a poprosila o tipy na nějakou hezkou knížku pro miminko a jestli třeba máte i fotečku, jak vypadá uvnitř. Děkuji ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru