• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

WELEDA olej na masáž prsů a hráze. Máte zkušenost?

10. července 2009 
Máte někdo zkušenost??:slight_smile:
24. bře 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam na hraz a je to ok. akorat je toho zbytecne moc, tak asi na 80 porodu :wink:
24. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám ten proti striím a je docela příjemnej, akorát dost drahej - v dm mají na strie podobný (byť ne z eko zemědělství) a ten stojí asi tak 10x míň...
Až přijde ten správný čas, koupím asi i ten na masáž hráze, na tyhle místa mi připadá eko kosmetika šetrnější...
24. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
poctivě jsem masírovala a jsem bez nástřihu :slight_smile:
24. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem masírovala. Nastřihli mě jak krocana, ale to asi bylo tím, že porod vyvolávali a malá jela zřejmě dost rychle. Hodně toho oleje mi zbylo.
25. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažím se masírovat, ale nevím, jak na to, i když jsem si už přečetla všechny dostupné návody. Je to otrava a stěží si tam dosáhnu :frowning2:
25. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ava mě to taky nepřišlo nějak extra erotické nebo tak něco. Nezkusíš třeba říct chlapovi, že by se toho zhostil? A masírovat hlavně tam, kde se většinou stříhá, tedy spodek otvoru a pak ke konečníku...
25. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zkoušela ten na prsa, když potřebuju odát něco do mrazáku,tak párkrát promáznu a mlíko teče proudem, na rozmasírování případných zatvrdlin ideální. Taky jsem ho aplikovala už týden před porodem, a i když jsem měla plánovaný SC, tak se mi mlíko tvořilo už 3. den krásně. (a 2. den mlezivo) Na hráz jsem díky SC nemohla vyzkoušet.
25. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olej na prsa je super! Nikdy jsem neměla jedinou zatvrdlinu, laktace nastoupila druhý den po porodu. Prsa krásně prohřeje.
25. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
janey - budu muset nejdříve se zrcátkem zjistit, kde to vlastně je a pak zkusím zapojit i jeho. Má se masírovat i směrem ke konečníku zvenku, že?
26. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, manžel to tam nějak promasírovával všecko... trochu uvnitř, ale hlavně roztahovat poševní "otvor", protože ten se musí pořádně roztáhnout...
26. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak trošku oživíme toto téma... :grinning:

manžel se sice zpočátku bouřil, že mě má masírovat, ale povolil a výsledek se dostavil...malé natržení, jen na 2 "mašličky"...a to ta druhá byla jen kosmetická, abych se tam svému manželovi líbila (jak se vyjádřil doktor, který mě šil) :grinning:
používala jsem olej z firmy Nobilis...přinesla ho dula, která nás připravovala k porodu...je malinký...a přesto ho mám dodnes :slight_smile:
a ten trik s těma prsama...škoda, že jsem to nevěděla dřív...měla jsem problém s uvolňováním mlíka...šlo to, jen když jsem prsa masírovala teplou sprchou, nebo nahřívala peckový polštářek...tak u druhého to určitě vyzkouším...díky za tip :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na strie mám Weledu, měla jsem i v prvním těhotenství a strie se žádné neobjevili.
Na hráz mám taktéž Weledu, masíruje manžel, a jestli to pomůže, to se teprve uvidí :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem kvalitní hydratační tělové mlíko a na břiše taky nic :slight_smile:, ale na zadečku jsem to flákala, tak podle toho vypadá :grinning: ještěže to v plavkách není vidět... :grinning: :grinning: :grinning:
Aluskas...tak ať pořádně přitlačí... a nebojí se použít i prstíky dva... :wink:...jsme to tak dělali taky :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Před měsícem jsem rodila a bez nástřihu a jediného stehu, manžel pilně promazával obden :wink: tak třeba i to pomohlo
10. črc 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já promazávala hráz a bylo mi to k ničemu, nástřih až k zadku :rolling_eyes:
bříško jsem mazala taky a nemám žádné strie, ale myslím, že je to i dědičnými dispozicemi, moje mamka taky nemá žádný a kámoška, která poctivě mazala je má teda fakt hodně :sweat_smile: :sweat_smile:
10. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek