Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

pajca
28. led 2008

Tak to budu držet palce. Já mám kamarádku, která měla uplně to samé a ted má krásného tříměsíčního kluka.
Co budeš vařit dneska k obědu?

ada80
28. led 2008

Máme od včera bramborové knedlíky zelí, a maso. Co ty?

lisounek
28. led 2008

tak to jo - budu taky drzet moc pesticky 😉

pajca
28. led 2008

No my jsme po víkendu celkem vyžrany, tak vůbec nevím. Mám tym zbytek koprovky, ale včera když jsem se na ní podívala, tak jsem ji musela vrátit zpátky do lednice, protože to proste neslo., Tak nevím asi si budu muset jít neco koupit. Ado, kdy se musíš registrovat do porodnice?

ada80
28. led 2008

Moc díky snad už to ted dobře dopadne 🙂 Kartářka mi loni v dubnu předpověděla, že do konce roku 2007 budu těhotná, že se nám narodí kluk tak kéž vy to tak bylo.já ji nejdřív vůbec nevěřila, ale když jsem pak na testu viděla ty dvě // tak jsem si na to vzpoměla.

ada80
28. led 2008

Pajca to já vůbec nevím kdy se mám registrovat do porodnice 😕 ty to víš,

pajca
28. led 2008

No tak to je jasný! 😀

ada80
28. led 2008

To vůbec není jasný, jen mi to přišlo zajímavý.ona mi řekla, vy máte dvouleté dítě, a já ne nemám ale měla jsem mít a ona mi řekla tak budete mít.tak jsem zvědavá jestli to fakt bude kluk.

kaciska
28. led 2008

ahojky holky můžu otázku?jsem necelej 12 týden těhotná vše doposud v pohodě,jen ted poslední dva dny mám takovej světle hnědej výtok ale jen málo,a docela mě často pobolívá v podbřišku,zatím nechci plašit ale taky mě to nenechává klidnou,když dělám prudký pohyby tak mě píchne dost v podbříšku a někdy ta bolest vystřeluje do konečníku 😨 poradte mám jít k dr nebo mám jeste pockat, 😒 dík

lisounek
28. led 2008

holky je to asi podle toho, kde chcete rodit, v Pze do Podoli a k Apolinari a tak byste museli uz ted tj. na zacatku, tam je naval - jinak pry staci mesic pred porodem, to si vas stejne pak uz prebira ta porodnice na kontroly a tak - nejlepe to ale zjistite u sveho dr nebo si zavolejte do te porodnice 😉

lisounek
28. led 2008

kaciska: urcite bych sla k dr. je to jistota ja taky jen spinila a pak z toho byl hematom, ale nekdo spini a nic to neni, takze kontrola je na miste 😉 a kdyz poboliva brisko, tak by to bylo i lepsi prekontrolovat

ada80
28. led 2008

kaciska já myslím, že by jsi měla jít radši k doktorovi aby Ti řekl co a jak.pak napiš jak jsi dopadla.

lisounek
28. led 2008

me zase jedna pani vycetla z ruky, ze me prvni dite bude kluk, tak jsem prave taky zvedava, jestli to bude pravda 🤐

ada80
28. led 2008

Lisounek: a už Ti aspon trošku roste bříško, nebo zatím ne?

pajca
28. led 2008

No já chci rodit v Podolí a tam se registruje v 13. týdnu, ale lisounek má pravdu, že ty pražský porodnice jsou narvaný.
Jinak kaciska já mám tyhle bolesti a jesm v 6. týdnu a prý je to jakta děloha roste, tak tomu věřím 😒

kaciska
28. led 2008

lis:dík zítra asi zajdu at je vše ok.a jak to dopadlo s tím hematomem? 😖

lisounek
28. led 2008

ada: zatim prave moc neroste 🙂

pajca: muze to byt zmenami v deloze a taky nemusi, ale kacisko neboj spis to bude v pohode. Me vzdycky rikali, ze kdyz je to tmavsi tak je to v pohode, nemela by to byt svetla krev nebo tak. Jinak hematom se diky bohu vstrebal, ale dlouho ohrozoval ten plod, byl veliky 😒

pajca
28. led 2008

To víš že jo zajdi si tam ať máš klid. 🙂 Já tam taky šla a byl to víkemd a všichni byli moc milí

pajca
28. led 2008

To jsem se vás taky chtěla zeptat, jestli už vám roste bříško

ada80
28. led 2008

holky ted se s váma loučím, jdu se na chvíli natáhnout, ale zase se ozvu zatím papa.

lisounek
28. led 2008

ahojky ado taky asi za chvilku pujdu hodit nohy nahoru 😉

pajca
28. led 2008

Tak pa já asi taky půjdu, prtotože mě začalo bolet břicho.Tak se mějte a odpol pa

kaciska
28. led 2008

dám vědět,na další poradnu jdu až 14.2. tak dr zavolám řeknu jí to a bud si mě pozve nebo mě něco poradí, 😵 jinak můžu oslavovat nevolnosti jsou pryč,holky já trpěla hlavně večer,nkdy i se zvracením ted je to už dobrý,chtěla sem se zaptat jste na PN?a máte vycházky? 😅 já jeste ne. 😖

lisounek
28. led 2008

ja ani nevolnosti nemela 😉 jen obcas hrozny hlad a pak zase treba nechutenstvi, ale jinak pohoda nekdy trochu pali zaha jinak ok. Ja pracuji na zivnostak, takze nastesti nemusim mit neschopenku, ale zase nemam penize, to je taky na prd. Ale snad budu moci delat z domova, takze neco malo vydelam.... ty vychazky bych asi nedala nerada jsem omezovana casem. A hlavne, co tu holky psali, tak to hodne kontroluji.. ja ted stejne nikam nechodim, jsem tyden doma po hospitalizaci a cekam az bude po kontrole mym lekarem, snad uz mi rekne vice 😨

pipinka
28. led 2008

prosím prosím, neměla jste některá kolísavé HCG ze začátkeu těhotenství?????

lisounek
28. led 2008

pipi: normalne to asi fakt nebyva... ja u sebe ani moc nevim, delali mi to v nemocnici jen dvakrat a pak uz bylo videt srdicko, tak HCG pro ne nebylo dulezity, ale rikali mi, ze by se melo zvetsovat ne kolisat 😕

pajca
28. led 2008

mě ho zatím nikdo nenabíral 😒

pipinka
28. led 2008

doktro mi akorát řekl, že to klesá ale do práce mě nepustí, takže by mě zajímalo co se děje. Asi tam něco je, když ě nechce pustit do práce-dělám s barvama a ředidlama

lisounek
28. led 2008

no tak pustit te nemuze, kdyz nema jistotu a navic kdyby to bylo spatne, tak by ti museli asi udelat to vycisteni, vzdyt to nejak oddaluji - pises o tom uz asi tyden ne-li vice, ze porad na neco jen cekas 😕

pipinka
28. led 2008

jo jo máš pravdu, pořád mi berou krev, v děloze nic není vidět, takže sama nevím. Pořád mě píchá na vaječníku a včera mě strašně začaly bolet zuby ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru