Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lentillkaa
4. lis 2007

lenulin, liduna: já vím, mě taky bolelo až do teď sem tam jako před MS - ale dnes mě bolí podbřišek celý den. A tak nějak...víc. Tak zítra uvidím... ☹

lenulin
4. lis 2007

No k doktorovi si zajdi v každém případě.Ale já myslím, že nemusíš mít nějaké vážné obavy.Slyšela jsem, že u někoho to probíhá i bolestivěji.Uvidíš co ti řekne doktor.

lentillkaa
4. lis 2007

lenulin: jůů koukám že jsi ze Zlína...já taky 😉

lenulin
4. lis 2007

A kde přesně já jsem z Val.Klobouk

gabik18
4. lis 2007

ahojky holky můžu se s Vámi poradit?
ve středu mi doktor řekl,že jsem ve 3 týdnu těhotenství
a dneska mám takový nepříjemný tlaky spíš ůplně dole u močáku myslíte,že se nemůže něco stát moc moc se bojím 😢

anta
5. lis 2007

Tak holky, už mám fotku svého malého díťátka, je to fakt velikán, má 2,9 mm 😀 😀

lentillkaa
5. lis 2007

lenulin: já jsem ze Zlína přímo

veronique83
5. lis 2007

Ahojda holky, všem moc gratuluji k fazolkám 🙂 Můžu se vás zeptat, kdy se vám ukázaly //??? Koupila jsem si citlivý test, který detekuje ještě před oček. MS, dnes mám 1 den zpoždění a nic ☹ Prodělala jsem jedno zamlk. těhu a strašně mě štve, že nevím, co se děje uvnitř 😠 😉

lentillkaa
5. lis 2007

veronique: já jsem si dělala test taky 1 den po - to bylo včera a nic ☹ tak nesmutni a budem čekat spolu 😀

anta
5. lis 2007

No já jsem holky čekala týden po "nedošlé" MS a ty teda byly silné 😉 😀 Ale už před těmi testy jsem se cítila nějak jinak 😉

berenicka
5. lis 2007

Já si dělala dva testy "HCG", detekují už od 20ml a slaboulinké čárečky tam jsou, no snad si je jen nepředstavuji 😀 ale žádný zesílení po třech dnech. Počkám do pátku a testnu znovu. Zkusím ještě koupit jiný testík. BT mám 37,1, tak uvidíme 🙂
lentilko, jsem ráda, že mám na to čekání kolegyňku 😀

veronique83
5. lis 2007

Lentilko to je super, budeme čekat spolu a snad se dočkáme 😀 Kdy budeš zase testovat???

ludu
5. lis 2007

gabik18: když jsem byla ve 4.týdnu (a ještě jsem to nevěděla), tak mě pořád pobolívalo bříško a jako močák, tak jsem šla na gyndu a dala mi přášky na močák a za dva týdny jsem tam byla znova a už jsem měla fotku naší berušky :o)) ničeho se neboj, všechno bude v pořádku. Hlavně se nestresuj, to ti moc nepřispěje. Kdyžtak odpočívej. Uvidíš....:o) já i krvácela a měla jsem taky strach, a pak všechno bylo ok...

lentillkaa
5. lis 2007

berenicka, veronique: teď jsem došla od doktora z krve. výsledky budou ve 2 odpoledne....teď bojuju se sebou, jestli mám skočit do lékárny pro testy. ale nechci vidět /, radši počkám až na ortel od doktora - ten bude přesný a definitivní...bojim bojim ☹

veronique83
5. lis 2007

Lentilko, myslím na tebe 😔 😔 😉 Na testy se vykašli, to vydržíš...já chci vydržet až do konce týdne s dalším testováním a pokud to nedostanu a test bude stále negativní, tak si příští týden skočím do laborky na testy, prý to stojí kolem dvou stovek 🙂 K dr. mám strach, protože jsem nedodržela půlroční přestávku po revizi 😒
Přesně 15:05 sedím u pc a čekám a hlavně přeji ať to vyjde 😉

lentillkaa
5. lis 2007

veronique: děkuju 🙂 já mám fakt takový strach, že to nejde ani napsat...
A být tebou tak bych zašla normál k dr. - stejnak k němu budeš muset, pokud budeš těhu 😵

anta
5. lis 2007

Lentilko, já ti taky držím palce, sice jsem těhulka, ale dokážu si to představit, co prožíváš, tím, si myslím, projde nejedna z nás.
A ty veronique - dr. bude mít možná kecy, ale hlavu ti neutrhne a jak píše lentilka, tak k němu budeš muset chcačky nechcačky stejně jít, tak to neprotahuj.

lentillkaa
5. lis 2007

Holky byla jsem na poště a šla jsem kolem DVOU lékáren - ale vydržela jsem! už jen 2,5 hodiny 😀

anta
5. lis 2007

Jsi dobrá, máš pevnou vůli 😀 😀 😀

lentillkaa
5. lis 2007

😀 Momentálně by to spíš chtělo pevné nervy 😠

micanek
5. lis 2007

Lentilkaa: taky ti moc přeji, ať ti to vyjde ... mě se 2 čárky ukázalx až po 3 týdnu těhu ... takže bych se taky nějak nestresovala... vždyť už to máš za pár.
ANGIIE: kde se touláš? Ty tady na nás nějak prdíš. co práce. Chodíš pořád? Nebo už jsi doma?

many
5. lis 2007

ahoj holky 🙂
lentillkaa - taky držím pěstičky 😉
anta - ty už máš fotečku 🙂 ty se máš 🙂 já jdu zítra odpoledne,tak doufám,že už taky nějakou dostanu a těhotenskou kartu taky 🙂

veronique83
5. lis 2007

Lentilko jsi fakt dobrá 😀 stejně bys byla akorát zklamaná, protože nejlepší je testovat z ranní moče a stejně bys musela počkat až na výsledek od dr. 😝
Já k dr. půjdu nejdřív v 8 nebo 9.tt, už jsem se načekala na mnohem horší věci a výsledky 😔 a nechci se zbytečně nervíčkovat 🙂
Už jen 2 hoďky 😲 😉

many
5. lis 2007

já si test dělala večer 😉

micanek
5. lis 2007

Já když jsem chtěla fotku v 7+3, tak miji doktorka nedala prej se tak malí fotky nedávaj ... ale nyslím, že je to všechno o lidech. test jsem si také dělala večer.

anta
5. lis 2007

Many, mám fotečku, ano 🙂 Já si dělala první test taky kolem té 18 hodiny a vyšlo to silné. Já jsem v 6tt+2 a dali mi jí v 5tt+6, pan doktor je hodný 😀

veronique83
5. lis 2007

Holky ale to už jste měly určitě pár dní zpoždění, ne??? 🙂

anta
5. lis 2007

No já týden, ale čekala jsem záměrně kvůli těm testům, 😉

veronique83
5. lis 2007

Lentilko jsem naplá jak struna.........?????
Mě bolí břicho, jako před MS....ach jo 😠

anta
5. lis 2007

Veronique83 - to je fakt naprosto normální, že tě takto bolí bříško, mě takhle bolelo asi 9 dní před menstruací, která tedy nakonec nedošla 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru