Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

maruska39
5. led 2008

berusko,ale pokud se namočíš jenom po kolena a necháš se ošplíchávat,myslím že ti nic nehrozí 😉
A se zmrzlinou máš pravdu,nanuk bude lepší 😉

beruska2x
5. led 2008

dekuji bohu za sprchovy kout a snad pojedu k nasim na vesnici, vezmu hadici na osvezeni, sednu pod slunecnik a
necham se obletovat... dobra predstava ne??? 😉 😉

rezetka
5. led 2008

Ano, právě papám 😀
Holky je mi nějak dobře, je tam vůbec mimísek?Začínám mít fakt strach...

maruska39
5. led 2008

já se stihla najíst tady s vámi 😉 jj představa krásná 😉

beruska2x
5. led 2008

ale je a setri te, tak to nezakrikni, taky jsem takhle se rouhala a podivej jak mi je blivno 😉 ☹

mery.luu
5. led 2008

berrusko - ale já jsem se v těch vodách (dávám přednost přírodním...) nenamáčela celá, jsem docela háklivá na záněty, takže jsem žádné plavání (ani v bazénech) neriskovala.....ale nohy jsem si smočila - to člověka taky osvěží...nebo jsem nechala děti , aby po mě stříkali vodou z pistolek - oni se vyřádili a mě to osvěžilo... 😅

rezetka
5. led 2008

Já nevím, holky mě v jiné diskuzi strašily, že prý mám silné čárky, jak kdybych měla cystu nebo to bylo mimoděložní. Fakt už mi hrabe.

maruska39
5. led 2008

neposlouhej to Terezko,je to blbost,koukni na Verunku,taky měla silné čárky a čeká dvojčátka 😅

beruska2x
5. led 2008

nenech se zbytecne strasit, mela jsem uz na 1. testu obe dve stejne silne a tehu mam dle UTZ
100% v pohode.....

kacm
5. led 2008

No holky bude to zajímavé léto je pravda, že je u nás i cvičení a plavaní v bazénu pro těhotné, takže tam se také kde kdo může vyčůrat, ale já se chodit koupat nebudu, jelikož trpím na spodek a na různé infekce, takže to zavrhuji předem.......budu chodit do sprchy a pak do stínku ven na zahrádku......jinak to nevidím.... 😀

maruska39
5. led 2008

Terezko klídek jo? 😉 Všechno je v pořádku,nevolnosti teprve přijdou,musím jít tak papa a nestresuj se 🙂

rezetka
5. led 2008

No jo, jsem už z toho fakt na prášky, jak tady člověk pořád něco čte a tak. A jak je mi dnes jaksi dobře, tak abych byla vůbec těhu.

meni
5. led 2008

rezetko, ničeho se neboj, jak už jsem psala, taky jsem měla silné čárky a na UTZ byla vidět krásná bublinka 🙂 ostatní tě jen vystaší, buď úplně v klidu, miminko určitě taky uvidíš 🙂

rezetka
5. led 2008

Meni 🤐 😅

beruska2x
5. led 2008

jeden den dobre je poklad 😉
pockej jak si ho budes vazit a myslim ze 100% uvidis i srdicko... kdy tam jdes??

rezetka
5. led 2008

Beru, v pondělí.

rezetka
5. led 2008

Ale mě bývá zle, ale jestli to je z těhu. Jen dnes mi je podezřele dobře. Ale už jsem ticho, rpostě to musím do podnělka vydržet.

beruska2x
5. led 2008

to uz mas zapar, pak si koupis nejakou blbustu na oslavu a je to 😉

meni
5. led 2008

Já se chodit koupat budu, nevím teda, jak ty poslední měsíce, ale teďka ze začátku určitě, máme tu taky plavání pro těhotné, tak se na to těším. Seznámení s dalšími maminkami tady z okolí...

kacm
5. led 2008

Rezetko nestresuj zbytečně, uvidíš v pondělí ti Mudr. řekne, zda je fazolka v pupíku nebo si ještě na ní chvilku počkáš a vezme ti krev, mě jí bral hned a výsledky jsem věděla do dvou hodin......to bude ok, hlavně budˇ v klidu prckovi to neprospívá mít nervózní mamču.... 😉

rezetka
5. led 2008

meni, máš krásná jména vybraná 😵

beruska2x
5. led 2008

jo jmena jsou rehole ☹ 🙂

mery.luu
5. led 2008

holky - kdy si začnete pomaličku nakupovat výbyvičku??? Kdyby záleželo na mě, tak bych se do obchodu rozběhla třeba hned, ale manžílek mě drží při zemi - prej mám dát tomu ještě čas....

kacm
5. led 2008

No s těma jménema jsem pif......fakt nevím jaké dáme, no na kluka asi Dan Daniel a na holčičku možná Sárinku nebo Nellinku, ale fakt nevím, .......

rezetka
5. led 2008

Mery, já asi nebudu moc věcí kupovat, všecko dostanu, takže záleží,kdy z toho malej vyroste 😀

kacm
5. led 2008

Já začnu až po 13tt nechci nic spěchat.....bojím, bojím i ty pověry mě tedy děsí.......ale já spousty věcí i podědím, jelikož sestřenka má dvojčata kluky a moje kamarádka má pro změnu také dvojčata holku, kluka, takže si prý nemám nic kupovat, ale to mi stejně nedá, jen jsem zvědavá zda mi tedˇ Mudr. zdělí zda jsou v bříšku dvě nebo jedno, minule mi říkal, že tam vidí dva zárodky, ale že je to ještě malé, takže uvidíme.....

beruska2x
5. led 2008

no já si koupim par neutralnich vecicek, postylku, povleceni a tak ale s oblecky pockam az budu vedet co to je....
No my máme Terezku a pak já Vítka a manža Vojtu - a asi budu muset ustoupit - neprezil by to a ma takovou radost , tak co s 😀 😝 nim

mery.luu
5. led 2008

rezetko - to máš super..Já mám věcičky po synovi asi až od roku...ty miminkovské si musíme všechny pořídit - a už se na to pořizování moooc těším... 😅

meni
5. led 2008

My jsme chtěli Taky Sáru Patricii, dvě jména se nám moc líbila. Ale když vychází termín na srpen, a Sára má akorát někdy svátek, bylo by to všechno najednou. Takže Emma je jasná. Ale zatím jsem nevykoumala, kdy má svátek Matyáš 😉 , ale ten je už taky jasný, ať ho má kdy chce 😀

kacm
5. led 2008

Berusko to jsou kráááásné jména ale terezku má moje kamarádka, takže tu dávat nechci a o Vojtovi nesmím doma ani mluvit, drahé polovičce se to nelíbí. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru