Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

beruska2x
6. led 2008

jo maji pekny vecicky, tricka se nebojim objednat ale u kalhot ☹ ☹

meni
6. led 2008

jsem na nemocenské, protože jsem k poslednímu prosinci skočila v práci, měla jsem smlouvu na dobu určitou, a měla jsem sedm dní na to, abych odešla na nemocenskou a platil mě bývalý zaměstnavatel nejen tu nemocenskou ale i první půlrok mateřské. Jako těhotnou by mě stejně nikde nezaměstnali a nebo se mě ve zkušební lhůtě bez udání důvodu zbavili 🙂 a co děláš ty?

No jo, CA mě nenapadlo, kam se jít kouknout na hadry, to je dobrej nápad 🙂

beruska2x
6. led 2008

ani nemluv, koupim si kalhoty a rada bych aby se daly ohrnout na 3/4, nejakou tuniku a tricka ale je to prda ☹ ☹

beruska2x
6. led 2008

v CA maji hezky tehu veci a docala cenove prijatelny i detsky vecicky a v Tescu taky,
ja delam recepcni na hotelu, coz mi zatim nevadi, dokud to pujde... Chtela bych tak do dubna..
Jinak jsem tady delala i na restaurace ale to uz ne... Byla jsem unavena a kouri se tam a nebudu tahat basy s kolama...
Delam tady uz pres 6 let a vuuuubec mi nevadi kdyz si trosku odfrknu 😉

rezetka
6. led 2008

Holky, hledám kočár Casualplay v bazaru, ale zatím nic☹

beruska2x
6. led 2008

kamaradka ho ted ma a davali se vsema doplnkama 35000,-!!!! Tomu rikam darda ja ma vybrany Bolder
za 12000,- a autosedacka je 3500,- + mozna nejaka sitka a slunecnik...
Jo miminko je docela milionova investice : ))))
ale strasne se na to porizovani tesim, nezdedim nic ☹ ale neva mi to, je at je lepsi pocasko
v tomhle me nevyzene ven ani to nakupovani 😀

beruska2x
6. led 2008

dala jsem si k obedu sopak a normalne mi ten balkan prisel hořký... to uz neni normalni ja nevim cim tu fazoli zivit

meni
6. led 2008

na pořizování se taky moc těším, zřejmě taky nic nezdědíme, ale to mi vůbec neva, ráda budu chodit po obchodech a nakupovat 🙂 Už taky koukám na kočárky, ale zatím jsem si ještě nevybrala. Koukala jsem na ten Tveret, a to jsou teda pálky, i když to vím, že těhu oblečení je drahé, ale zas tolik toho potřeba nebude, snad 😅

beruska2x
6. led 2008

to vis ze ne.. kalhoty "rostou" s tebou nejake pohodnlne na leto a par tricek, svetriky...
neni to zas tak desne, nebudu to hrotit, sukne na leto mam nastesti pohodlne na gumu tak doufam ze mi pujdou 😉

meni
6. led 2008

tak vetveretu bych si vybrala asi je tři věci, moc mě tam toho nezaujalo, jdu kouknout na to CA 🙂

beruska2x
6. led 2008

tak jak rezetko, nic???

rezetka
6. led 2008

Našla jsem jinej, můj favorit 😀

beruska2x
6. led 2008

A jakej?????

maruska39
6. led 2008

Hojky těhulky,je tu někdo? 😉

meni
6. led 2008

hojky, maruško, zas na chvilku jsem tu 🙂

maruska39
6. led 2008

Ahoj meni 😉 Jak ti je dneska? 😉

meni
6. led 2008

super, naštěstí těhu nevolnosti mě zatím nepostihly, takže super, jen se teď trošku nudím 😉 Co ty?

maruska39
6. led 2008

No mě těhu nevolnosti nějak odešly 😅 Doufám,že je to v pořádku 😒
No já se nenudím,přemlouvám se na žehlení 😀 Ale ještě jsem se nepřinutila 😎

meni
6. led 2008

hmm, žehlení teda nemám moc ráda. Naštěstí všechno moje oblečení se žehlit nemusí, jen manželovy trička a košile, tak to jde 😀

beruska2x
6. led 2008

zas na chvilku tady, uz abych sla domuuuu....

maruska39
6. led 2008

Taky nemám ráda žehlení,ale co nadělám... Hlavně,když tam hraje nějaký pěkný filn nebo něco hezkého,tak to i ráda žehlím,koukám a žehlím 😅

beruska2x
6. led 2008

holky to teda je tema 😉 😉 ja snad neznam nikoho kdo rad zehli,
snazim se co nejvic toho sluzit hned ze susicky a neni to pak tak hrozny....

meni
6. led 2008

no, tak to jedině, při pohádkách. Teď si pouštím pořád Zlatovlásku, nevadí mi jí vidět 10x po sobě... 🙂

beruska2x
6. led 2008

jeeee to je dobry ja ted v praci na PC vypnula Silene smutnou...... 🙂 🙂

maruska39
6. led 2008

JJ beruško,já znám jednu nadšenkyni a mám ji v rodině,takže ji to asi šoupnu 😅

Jééé zlatovlásku miluji,to byla moje nejkrásnější pohádka z dětství,na tu jsem se vždycky těšila 😵 😵

meni
6. led 2008

sušičku nemám, a bohužel manžel je dost háklivej na jeho nevyžehlený trička, ještě že jich má dost 😅

many
6. led 2008

ahoj holky 😀

beruska2x
6. led 2008

no já taky, moje teta zehli i ponozky ale tohle se v rodine fakt nepodedilo 😉
a taky nehrozi ze bych ji to soupla 🙂

meni
6. led 2008

Že je to výborná pohádka? Jsem moc ráda, že se i tyhle pohádky začaly vydávat na dvd, když jsem zjistila, že vyšla, musela jsem jí hned mít... Já pohádky a romanťáky moc ráda 😉

beruska2x
6. led 2008

ahojky many 🙂 🙂 jak je ve 20tt??? To uz je videt co cekas ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru