Zapomínání a bolest ledvin v těhotenství. Máte zkušenost?

5. črc 2020

Ahoj holky, jsem v 11 tydnu. Chtela jsem se zeptat, zda nektera nema taky zkusenost se zapominanim. Napriklad jdu udelat do kuchyne salat. Otocim se a nachystane mam neco jineho, ale uz nevim jestli jsem to tam dala ja nebo nejaky skritek🤣ja fakt hrozne moc veci za 5 minut zapomenu. A jeste mi vystreluje bolest jakoby ze zad z ledvin dopredu do podbrisku a je to takova neprijemna bolest. Pri curani me neboli a curat chodim normalne. Dekuji za rady

tasimia
5. črc 2020

Joo :D ono to "hloupnuti" má i svůj název. Já u toho už silim vyloženě. Jdu něco dělat a za 5min kolikrát ani nevím co jsem vlastně chtěla a jdu si lehnout. Pak si vzpomenu, že jsem třeba chtěla naložit maso.. bída no.

autor
6. črc 2020

@tasimia tak jeste, ze v tom nejsme samy 😄💪

trlik
6. črc 2020

Teď se mi stalo, že jsme si s mojim o něčem povídali a já jsem z ničeho nic zapomněla o čem. Prostě ze vteřiny na vteřinu výpadek. Nebo se díváme na seriál a já si na konci 1. série pořád nepamatuju jména postav, ztrácím se v ději a včera, když ho večer pouštěl, jsem si nemohla vzpomenout, co za seriál to teď sledujeme. A to mám červený diplom. Snad je to spojené z těhotenstvím, jinak mám o sebe vážné obavy! 😀

tasimia
6. črc 2020

@trlik mrkni na benigní těhotenská encefalopatie :D fakt to má i svůj název 😂😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru