Zvedáte děti v těhu na veřejných záchodech?

dita1979
10. črc 2015

Asi mám opravdu zajímavou otázku, ale zajímalo by mne, jak to v\ maminy děláte s malými děti na veřejných záchodech. Malá mi začala teď asi v 18 měsících krásně chodit na záchod, ale vůbec nevím, jak to s ní udělat třeba v obchodních centrech. Samozřejmě, že nechci aby něco chytla, tak bych jí nejraději podržela, ale samozřejmě se bojím o druhé mimi, pořád se tvrdí, že se nic těžkého tahat nemá, ale je fakt, že jí také pořád zvedám do postýlky a poponáším.......Jak to řešíte vy?

japona
10. črc 2015

Pokud by mi zvedání doktor vyloženě nezakázal, tak bych v nutných případech zvedala. Pochopitelnĕ to omezit co nejvíc, ale když není zbytí..

jipe
10. črc 2015

a co obložit záchod toaletním papírem?

andrrriiik
10. črc 2015

Já nezvedám ani normálně.Na prkýnko dám toaletní papír,a na něj si dcera sedne 🙂 🙂

kalo
10. črc 2015

Já nosila a zvedala děti normálně celé těhotenství ( i před porodem a po 2 císařích) S malinkými dětmi to snad ani nejde, nezvedat je. Prostě tahej všechno rukama...

nela89
10. črc 2015

Jak píše @japona pokud není nějaké zdravotní omezení tak bych v nutných případech zvedala.. Mám dceru 2,5r,jsem v 8.měs. a malou taky zvedám do vany/z vany,doma na záchodě má stupínek,ale v obchodech obložíme celou misu papírem a jen ji na to vysadím,drží se mě o kolena 🙂

elu
10. črc 2015

samozřejmě že zvedám a to i pětiletou holku 🙂

shine2015
10. črc 2015

Zvedam a to má 25kg 🙂))) ale když to jen trochu lze, veřejným se vyhneme a cura venku, to zvládá v pohodě sama..... 😉

melodygirl
10. črc 2015

Víš, co si pořid´ do obchodáků? Skládací, mobilní nočníček, který se rozměrem vejde do kabelky. Místo dna se vkládá pytlík, který po vyčůrání zavážeš a vyhodíš. Je sice trochu dražší, ale dá se sehnat i z druhé ruky. Já bych na veřejné záchodky rozhodně neposazovala.

katynka83
20. črc 2015

Ahojky, já pro tyto případy nosím v tašce s vlhčenými ubrousky na zadeček i dezinfekční ubrousky na záchod, před sednutím prkýnko pořádně otřu dezinfekčními, pak ještě toaleťákem, starší má skoro 20 kg, vždy mu trvá, než se vykaká, to by mi upadly ruce, kdybych ho měla držet 😀

denisala
31. črc 2015

taky bych to resila ubrouskama nejakyma lepsima desinfekcnima 🙂 nez se vam ditko vykaka jak se tady pise tak vam upadnou ruce 🙂 ja jsem na rizikovem na udrzovani, syn ma cca 15 kg a taky ho občas musim zvednout - dat do vany, vytahnout atd 🙂

emisekkk
31. črc 2015

V drogerii DM se da koupit za par kacek "obklad" zachodoveho prkynka. Je to slozene do maleho formatu cca velikosti mobilniho telefonu. Je tam 10ks. Je to nenasakavy papir slozeny tak,ze kdyz ho rozprostrete prkynka se nedotknete a pri splachnuti sjede do zachodu. Proste se toho nedotykate. A je to lepsi nez obkladat prkynko toaletakem,ktery se muze posunout...

wecurka
31. črc 2015

Zvedala jsem od začátku do konce nejen na záchodě, ale tak jak bylo potřeba a jak byl zvyklý a vše v pohodě. Jediný zákaz, který měl bylo po mě skákat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru