Lehké špinění ve 3. měsíci

blanuus
21. led 2019

Ahoj vsem
Chtela bych se vas zeptat jestli nektera ma stim zkusenost vcera jsem mela malinko svetle krve spise ruzova svetla barva ale kdyz jsem byla vicekrat na WC tak uz nic nebylo a dneska me malinko poboliva bricho mela bych jit k dr jsem 3mesice dekuji moc

petulejan
21. led 2019

Když už,tak tam aspoň zavolej. Mě se tákhle projevilo zamlklé těhotenství,ale to jsem špinila od rána celý den.

ejmate
21. led 2019

@blanuus Já jsem špinila jednou v prvním trimestru, jela jsem na pohotovost a dr. mi řekl, že je vše v pořádku a že většinou když je špinění jen na jednu vložku, tak je to normální. Ale to je asi individuální, pro klid duše můžeš k dr. zajet 😉

blanuus
autor
21. led 2019

Dobre dekuji zavolam mela jsem to jen vcera a dnes uz nic ale dekuji moc za radu 🙂

blanuus
autor
21. led 2019

@ejmate dobre dekuji 🙂 ti pokud uz bude vse ok a zadne spineni nebude tak plasit nebudu 🙂 ale i tak to reknu na dalsi kontrole radsi 🙂.

terkamamka
22. led 2019

Ve třetim měsíci bych se bála. Já špinila teď asi týden ale uplně malinko. Zavolala jsem na gyndu a sestricka mi řekla že at urcite prijdu. I kdyz jsem na zacatku muze to byt cokoliv. Zatim bylo vše ok a špinit jsem přstala jsem ted konec 7.tt. nikdy nevíš co to může být.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru