4 týdny po císaři jsem začala krvácet. Mám menzes?

apfele
1. říj 2008

Ahoj, tento pátek budu 4.týdny po císařském řezu, do včerejška jsem normálně špinila, ale od večera jsem začla krvácet jasně červenou krví jako kdybych dostala MS. Máte někdo s tím zkušenosti , mám se znepokojovat? Bříško mě bolí jako při MS. Díky za odpovědi.

daniellka
1. říj 2008

ahoj,předpokládám,že kojíš,tak to by asi MS neměl být. Já jsem takhle krvácela v šestinedělí. Nějakou dobu jen špinění,pak krvácení,pak zase špinění.. Pokud se ti neudělá nějak zle,tak je to, myslím,normální. 😉

mysinka
1. říj 2008

Někdo může dostat ms i při kojení a i takhle během šestinedělí...každé tělo je jiné 🙂 Ale jak píše Danielka, já jsem taky během šestinedělí na střídačku krvácela a špinila...vždycky, když jsem myslela, že už je po očistkách, začala jsem znovu krvácet.
Takže pokud to není nějaké ohromné množství krve doprovázené velikými bolestmi, neznepokojovala bych se 😉 Jestli chceš mít ale opravdu jistotu a klid, zajdi na gyndu, tam Ti řeknou víc než my tady na MK 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru