• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autoerotika ihned po porodu. Nezačnu krvácet?

22. července 2008 
Jsem v šestinedělí a bojím se po císařském řezu onanovat kvůli stehům. Bojím se, že mi stahy dělohy po orgasmu poškodí stehy nebo že začnu krvácet. Má někdo s tímto zkušenost ???
2. únor 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla,že na to má po porodu málokdo pomyšlení,a že je to dotaz..no.. :sunglasses:
4. únor 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: salamane, jsi dobrá!

já sice nebyla po císaři, ale sešitá jsem byla fest a jen myšlenka na sex mě bolela, takže nad tímhle jsem fakt nikdy neuvažovala.
osobně si myslím, že stehy by měly vydržet, myslím, že větší záběr dostávají třeba při stolici, a že po porodu bývají i zácpy :unamused:
ale krvácení fakt netuším.
4. únor 2007 ve 23:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
salamane, nemáš to téma už otevřeno?
Asi záleží, jakou autoerotiku máš konkrétně na mysli. Po císaři je jizva na břiše...
5. únor 2007 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
salamane, jsem teprv před porodem, ale řešila jsem podobnou věc po operaci slepáku a zauzlení střev. Dloouhá jizva přes celé břicho až k tomu pahorku + hodně vnitřních stehů. Myslím, že je to podobné a i když mě ještě všechno bolelo,zkoušela jsem onanovat asi po dvou týdnech a slo to, opravdický sex o dost později. neboj, myslím, že ty orgastické stahy jsou docela přirozené a fajn a neměly by hojícímu se tělu nijak ublížit. onanuj vesele jak chceš, co si děláš sama, máš pod kontrolou.. :slight_smile:
5. únor 2007 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
0401 , jazva je aj na maternici, podľa mňa je otázka na mieste.
22. črc 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek