Orální sex v šestinedělí, provozovaly jste?

monyszek
1. říj 2015

zajímalo by mě, co vy a orální sex v šestinedělí? Četla jsem, že orgasmus pomáhá zavinování dělohy.. ještě jsem si nahmatala jeden, dva vnější stehy, vevnitř, kde mám pár stehů, nevím jak to vypadá.. nicméně prý je orální sex možný, jen se kvůli infekci nesmí nic do pochvy..
Provozovaly jste?

nikar
1. říj 2015

V šestinedělí jsem na toto opravdu neměla chuť. Po prvním porodu jsem byla hodně šitá a bolavá, po druhém jsem měsíc strávila s dítětem na JIpce, takže orální sex jsem určitě neřešila 😀

evulina77
1. říj 2015

@monyszek v sexu a orgasmu jako takovém není problém, problém je se stykem do pochvy. To jsou mi otázky 😀, člověk by řekl, že děti mají dospělí lidém kteří používají hlavu ne jen jako módní doplněk 😀 😀 😀

nica1234
1. říj 2015

@evulina77 😂😂😂😂

elu
1. říj 2015

tak jestli někoho přinutíš, aby ti lízal rány 🙂)))), tak budeš dobrá a ten dotyčněj ještě lepší 🙂

evulina77
1. říj 2015

jako že by tobě někdo dělal orál? No to bude chtít odvahu. Já myslela, že ty budeš uspokojovat muže, Naopak mě to fakt nenapadlo 😅 😕 😀

beruzska
1. říj 2015

@monyszek -upřímně, po porodu se budeš "čistii"-tzn. něco jako menstruace, takže oral nehrozí 😎 Jinak k zavinování dělohy pomáhá kojení 😉

suzix
1. říj 2015

No já mám za to, že po dobu šestinedělí odcházejí z těla ocistky a ty jsou vysoce infekční. No a pak vše výše uvedené 😝

ssandy
4. říj 2015

Nevim, ja myslim, ze je to chlap od chlapa.My mame sex i pri menstruaci, i oralni (osprchuju se predtim i potom), vzdycky mi to pomuze na bolest, takze bych se vubec nedivila, kdyby se mu chtelo i v sestinedeli.Kdyz se na to budu citit, tak se tomu branit nebudu.Jen samozrejme pocitam, ze nepujde jazykem dovnitr, ale spis to bude na klitoris, kde prece zadne siti nebude.Ale jako chapu, ze jsou pary, kde by to on nebo ona nedala a prijde jim to nepatricne.

nonnni
6. říj 2015

@ssandy jak vis, ze na klitorisu PRECE zadne siti nebude? Asi nemas predstavu,, jak epesne se lze rozervat od klitorisu az po konecnik a vzit s sebou i male stydke pysky.

Kazdopadne si dovedu predstavit jine praktiky k dosazeni orgasmu, nez primo oralni drazdeni, pokud clovek ma pocit, ze zrovna to mu pomaha na zavinovani delohy, nebo menstruacni bolesti. Na druhou stranu, pokud se tomu oddavaji oba dobrovolne, tak nic proti nicemu. Az na to, ze hojici se rany a odchazejici ocistky jsou lehce jiny zdroj krve a sliznice, nez menstruace.

ssandy
6. říj 2015

@nonnni napsala jsem svuj nazor a chtela jsem podporit zakladatelku prispevku, aby delali, co vyhovuje obema, bez ohledu, co si o tom kdo na foru mysli...
Kolik porodu z tisice se neobejde bez siti na klitorisu? Ja bych rekla, ze to je extremni situace. Ano, stat se to muze, stejne tak se ale muze stat, ze matka pri porodu zemre a pak taky zadny sex nebude, kdyz to vezmeme do dusledku. Tak ale otazka neznela- zakladatelka ma 2 stehy a citi se na to, tak proc ji odrazovat?

guinea
6. říj 2015

@ssandy proč jí odrazovat? Protože očistky jsou vysoce infekční a lízat by se fakt neměly, tak proto...

ssandy
6. říj 2015

@guinea o lizani ocistku tady nepadlo ani slovo, ano, lizat by se urcite nemely.

svetlus_pepca
6. říj 2015

Tak do toho bych teda fakt nešla... Už jen ta představa mi přijde, no promiňte mi ten výraz, ale nechutná... Já jsem teda po císaři, takže šití "dole" jsem řešit nemusela a očistky jsem měla rychle za sebou. Ani tak jsem na orální sex neměla ani pomyšlení.

nika_sp
6. říj 2015

V případě CS bych to pochopila, nicméně takhle mi ta představa upřímně za mě přijde nějaké dva až tri týdny po porodu trochu nechutná☹ Na zavinování dělohy výborně stačí ležet na břiše a dát si pod něj eventuelně ještě polštář. Já jsem břichospavec a nemohla jsem se dočkat až si po porodu lehnu na břicho. Když mě pouštěli z nemocnice, tak doktroka říkala, že dělohu už nemůže skoro ani nahmatat jak se zavinula.

@elu 😀 😀 😀

nonnni
6. říj 2015

@ssandy neni to extremni situace a absolutne to nelze procentualne prirovnavat mnozstvi umrti behem porodu.

Nejde o to kolik tech stehu je, ale o to, ze pokud tam jeste jsou, tak nejsou zahojene a tim padem je to misto potencialne otevrene infekci. Stehy taktez mohou praskat a dale nevi nikdo v jake stadiu hojeni jsou vnitrni stehy. A to vse, pokud opomijime infekcnost ocistku a zpetnou vazbou delohu otevrenou infekci.

evulina77
6. říj 2015

u někoho trvá faktické šestinedělí, tedy čistění dělohy, třeba jen čtyři týdny a pak už nic neteče a vše je ok. Stejně tak menstruace je u někoho mírná a dá se dělat vše. Někdo se po porodu čistí déle něž 6 týdnů a necítí se na žádný sex, stejně jako menstruce, když je opravdu silná a odchází sraženiny třeba, prostě k těmto aktivitám moc nesvádí. Každý je jiný a pokud nikdo k ničemu nikoho nenutí je vše ok...

elu
6. říj 2015

já si hlavně nedokážu představit chlapa..tedy jestli byl u porodu a viděl všechny ty "sračky", že by měl chut pár dní po porodu na orál, byť mu třeba nevadí menstruační krev, tak tohle musí mít snad ještě v hlavě 🙂...ani mě by to nebylo příjemné, když bych nebyla úplně voňavá...nehledě tedy na výše uvedené, že pokud máš ještě stehy, tak je to pěkně nebezbečný

anetka1701
6. říj 2015

Ne... a fuj!!! U orgasmu jsou děložní stahy a ty pak zaříděj, že ještě ty očistky vyjdou ven, takže za mně ani omylem... Navíc jsou nepříjemně cítit... Fakt by mně to ani nenapadlo.... To už bych doporučila nějaký masážní dráždivý strojek na klitoris - nic dovnitř nepůjde, účel splní...

nikar
7. říj 2015

jinak k tomu zavinování.....já dostala hned po porodu led na břicho, dva dny jsem chladila a pak to již neřešila (kvůli převozu dcery) a děloha se do měsíce sama zavinovala. Takže pokud chceš orál kvůli zavinování, jsou i jiné prostředky než tento.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru