• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké bylo vaše první jídlo po porodu?

20. srpna 2009 
Mně a manželovi přinesli na tácku rohlíky, máslo, šunku, sýr a k pití čaj a džusík. Myslím, že jsme to zdlábli hned :grinning:
9. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dostala kynuté knedlíky s povidlama a čočkovou polívku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jelikoz sem rodila na stedry den ..a cely den na sale tak uz jsem byla pekne vhladla..na pokoji na me cekal bramborovy salat a file :grinning:
10. čer 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dostala slakou rýži a docela jsem si šmákla. Ale druhej den byla k obědu hrachová kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
po císařáku jsem druhý den dostala jakýsi vývar,který byl příšerný a asi za 5 hodin poté mi donesli rýžovou kaši
10. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krupicnou kasicku jeste na porodnim boxu
10. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodinu porodu ještě na porodním sále donesli bezlepkový chleba a máslo a med a čaj,Mám dietu.Bylo to výborný,spadlo to do mě.
Ale i když vařili dobře,tak aspon 3 dny jsem pak měla ohromný nechutenství,takže jsem v porodnici skoro nejedla.Ale nechutenství trvalo i nějakou dobu potom.
10. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po císaři, piškoty, piškoty a piškoty. A k nim hnusnej čaj, co chutnal jako uvařenej ze sena :confounded: Zato pak na šestinedělí lahůdky typu - fazolová polévka, čočka na tisíc způsobů, UHO s neidentifikovatelnými kusy masa, a omáčka "co zbylo za celý týden". Vše vhodné pro kojící matky :grinning: :grinning: :grinning: prckové se mohli roztrhnout :rolling_eyes:
10. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškoty :wink: :grinning:
10. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
po císaři zeleninový vývar
11. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dostala ještě na porodním sále knedlíky a nějakou omáčku :grinning:
11. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala knedlíky s omáčkou a pečeným kuř. stehnem, ale s tím scvrklým žaludkem jsem si jen zobla, 2 dny jsem nejedla jen pila čaj, fuj byl hnusnej.
12. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala hned na pokoji pribináček s houskama a pidimáslo a ovocnou výživu :grinning:
12. čer 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Parek a takovej malilinkej krajicek chleba, uplne malilinkatej :sweat_smile:
12. čer 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
alči :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na porodnim sále než mě převezli na pokoj sem měla suchej rohlik nešel vůbec polknout jak sem měla sucho v krku myslela sem že po takový dřině nakonec umřu na udušení rohlíkem :grinning:
15. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
na porodním boxu ovocnou přesnídávku, bílý kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes: , půlku rozřezané vánočky+ještě přinesly kus vánočky pro přítele, zdlábla jsem to ani nevěděla jak
pak na obídky byly samé lahůdky, brambory s mrkví a tvrdým hnus masem, fuj fuj fuj, já to lila do wc a nechávala si nosit bagety :grinning:
15. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla kolinka s masem a šťávou.Po náročném porodu při kterém jsem nedostala ani kapku vody(pořád hrozil císař tak ať mám prázdný žaludek :frowning2: )Mě krmil přítel.Jak kolinka nesnáším tak to ve mě zmizelo ani nevím jak :sweat_smile:
16. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já na sále nedostala nic,až pak na pokoji:zeleninovou polívku,brambory s masem a nějakou šťávou.Snědla jsem jen polívku,na to,že jsem rodila celou noc a byla bez snídaně,tak jsem nějak neměla hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem jedla v neděli odpoledne před porodem. Po císaři jsem nedostala nic. Po dalších komplikacích jsem dostala první jídlo až ve středu večer byl to jogurt a byl v tu chvíli nejlepší na světě.
16. črc 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dostala ještě na porodním sále, asi půl hoďky po porodu masovou haši a nový brambory, který byli nedovařený :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzala jsem si dvakrát do pusy a nemohla jsem, ještěže tam byl se mnou taťka, tan to zdlábnul vše...Říkal, že to bylo dobrý, já neměla chuť...
18. srp 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já rodila normálně a vždy jsme dostala hned to co měli navařeno. cítila jsme se skvěle a baštila jako nenažraná. řízek a brambory nějaká polévka. jídlo normál nemocniční.
18. srp 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si pamatuju naprosto přesně...na porodním sále,bylo ráno, takže rohlík,máslo a meltu.to byla mńamka :slight_smile:
18. srp 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jelikož jsem porodila v 7:13 tak jsem dostala plátek chleba, malinké máslíčko, které bylo stuhlé na kost, takže se nedalo namazat a malinkatou marmeládu. :unamused:
18. srp 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
první porod po císaři byl bujón
druhý porod v 0:02 jsem až snídala v 7h a to suchou vánočku... :unamused:
18. srp 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
po císaři jsem dostala mastnou vodu ( prej vývar ), další dny následovala bramborová kaše z prášku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dál už jsem nejedla...po týdnu v porodce jsem měla půlku nabranejch kil dole :grinning: :grinning:
18. srp 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovka: já to měla stejně(skoro) po 1 porodě císař, to bylo super, měla jsem nadstandart a výběr ze 3 jídel denně, takže jsem se opravdu najedla a dokonce si i pochutnala, tak jsem se těšila, že ho budu mít zase, teď po druhém porodu..jenže v jKrči se nadstandarty zrovna předělávají a inovují, takže jsem měla jídlo jako všechny matky..no hnus...jedla jsem jen studené večeře rohlíky a sýry mazací...domů jsem se též vrátila s tím, co jsem měla před těhu ale já nabrala jen 8kg...štěstí, že druhej porod byl normálně..takže po 3 dnech jsem se najedla doma :grinning:
20. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovka mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....jelikož jsem zdravotní sestra, vím přesně o jakých mňamotách mluvíš .
20. srp 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: jojo, já viděla, jak sestry chodí s chlebíčkama na sesternu a nebo si ohřívali papání a vonělo to tam ..hned bych to zblajzla :slight_smile:
20. srp 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule.h: já měla taky nadstandart, ale výběr jídla žádný :angry: ...
marku: jj, bylo to nejdelších 6 dní v mém životě :grinning: , taky mě dostávalo, když jsem dostala k snídani 2 krajíce chleba, 1 rohlík a k tomu jen 1 máslíčko a hrušku
20. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek