• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

12. ledna 2017 
Sláva nazdar výletu, už jsem doma už jsem tu :grinning: :grinning: :grinning:
Ty woe, ženský .. ste toho teda moc nenakecaly .. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alespoň Vás nemusím dočítat :sweat_smile: :grinning: :grinning:
So, ozvu se zítra .. jdu kouknout na ipky a do dubna :wink:
13. říj 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy: Nejlepší je ten konec, ještěže nemáme tak malýho psa :grinning: :grinning: :grinning:
Mimi: čau výletníku, jsem přečítala v dubnovkách, jak jsi se měla. Co kilča? už je z tebe modéélka? :confused:
15. říj 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať to nikdo nebere jako provokaci :wink: :grinning: ..
Já jsem v těhu přibrala jen 7 kg, z 49 kg na 56 kg, dnes jsem 8 den po porodu a 48,8 kg, takže jsem to úspěšně nechala v porodce..
16. říj 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari tak to si děláš kozy?????????? :grinning:
Jak je to ku.. možný jenom 7 kg to je úlet jak prase :frowning2:
Tiše zááááááááááávidím :wink:
16. říj 2007 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, asi mě budete nenávidět, ale já už mám svoji váhu zpátku od druhého týdne po porodu. S postavou je to horší, břišní svaly mám rozestoupené a povolené, stehna a zadek taky. Naštěstí zatím nemám žádné strie, i když i ty se můžou ještě vytvořit.
16. říj 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem nabrala v těhu 21kg - původně 65, před porodem 86.
Porod hnusnej, nakonec skončil císařem, takže pooperační dieta atd. - v porodnici zůstalo 11kg. Takže jsem přišla domů s 75kg. Teď jsem 10 dní doma a dolů šel další 1kg. Takže k dnešku mám 74. Doufám, že to půjde dolů a do vánoc budu mít pod 70. Kojím, tak snad to půjde :slight_smile:
16. říj 2007 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marinka: moje kamarádka přibrala za celé těhotenství taky necelých 6 kg,holt to jsou ty šťastnějšíz nás. :wink:
16. říj 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan, no já jsem byla vždycky vychrtlinka, v těhu jsem jedla o trochu víc než normálně a všechno jsem nabrala od 20 do 30 tt, pak už asi jen kilčo. A asi do 17 tt mi bylo zle, takže to jsem byla spíš ráda, že nehubnu..
Ale stejně se do ničeho nevlezu, protože se mi rozestoupila pánev a nemám šanci zapnout žádné kalhoty, tak budu muset vyrazit na nákupy :slight_smile:
16. říj 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás v říjenkách přibralo pár holek kolem těch 6 kg, takže to jde, i když to není tak časté, že jo :wink:
16. říj 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jedna moje kámoška nabrala v prvním těhu 8kg, a pak do cca 4 měsíců 13kg zhubla! :grinning: :grinning:
(páč dítě byl brutální nespavec a řvoun, takže to šlo rychle :pensive: )
17. říj 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marinka: to se dá zas dokupy - já taky měla pánev snad o 10cm širší, a teď už se asi 3 měsíce vlezu do všeho, co jsem nosila předtim :wink:
17. říj 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Já teda přibrala skoro 20, měsíc po porodu mi porád ještě zůstávalo +11 :frowning2: Kolem 5. měsíce po porodu se váha zastavila na +5 a teď jsem po delší době vlezla na váhu u našich (doma jí radši nemám) a koukám, že už mi zbývaj jenom 3!!! :slight_smile: A to se v jídle vůbec neomezuju, nutno podotknout, že jsem schopná sežrat čokoládu na posezení, když něco upeču, tak to většinou taky sežeru sama atd. :grinning: Prostě kojení a větší frmol kolem prcka a nějak to jde dolů skorem samo :wink: Pochybuju, že 2x týdně spinning by měl nějaký význam v hubnutí, ale super se s ním zpevňuje figura... Byla jsem po porodu jak rosol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Kyri..tech 10 cm mam taky..ale doufam, ze jak jsi psala, ze se to do tech MAX 6 mesicu vrati zpatky. :confused: Nic neoblecu.....pomoooc :sweat_smile:
17. říj 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar baby :grinning: mam kilo doleeeeee, sme se stehovali a tyden jsem zrala jen banany a oplatky :grinning: :grinning: :grinning: super dietka, ted cekam, ze tak pet priberu :angry: , no uvidime :sunglasses:
Jinak jsem vas docitala na dubnu :wink:
Mimi v breznu byva v Brne veletrh a tam jsou vyrobci a dovozci kocarku a jsou tam nove kolekce. :grinning:
U vas snezi ja chci takyyyyyy, tady je pres den 14-16 stupnu a slunicko, krasnej podzim :wink:
Jinak zub nemame a Kevan se budi tak 3-6x za noc, mozna mu rostou a taky ta zmena prostredi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty voe ale stehovat se s tak malym skvrnetem pakec, vubec nestiham, nastesti je zitra s nama doma tatka tak to dodelame. Taky venku je krasne, tak chodim vencit sebe i Kevulku :grinning: , on totiz spi jenom v kocare :confused:
No jdu chrnet, pac ted jsou ty noci divoky, tak pa pa pa a zase pisnu :sweat_smile:
jo a vazit se muzu az zase za 14 dni, uz tam zase nejsou baterky
jo a taky tim ze mame vetsi bydleni, tak muzu zacit cvicit, akorat nevim kdy?????? :grinning: tak pac a pusu :dizzy_face:
19. říj 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy:Velké gratulace :wink: Konečně se začíná blejskat na lepší časy :grinning: Já dvě kilča dole,asi za to může to noční vstávání,který tak špatně snáším. :grinning:
20. říj 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
nerada bych některé z vás otrávila, ale já taky přibrala jen osm kilo (59-67kg) a tři dny po porodu jsem byla na své dřívější váze :slight_smile:
20. říj 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženský moje zlatý :dizzy_face:
tak nastal čas váhy a vážení ... :confused:
takže za poslední měsíc 2,9 kg dole :grinning: :dizzy_face: Jsu šťastná, ale doufám že to vydrží a hlavně že to bude pokračovat :sunglasses:

Anddy - con gratulation :wink: jsi pašák :dizzy_face: myslím na ip, ale nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moruša - zdravím a přeji krásný den, koukám že ses zabydlela u nás v dubnovkách, super nápad :wink: :dizzy_face: na ipku taky myslím, ale add výše :pensive:

Holčinky moje zlatý, venku krásně svítí sluníčko, ale je to zrada, páč zima obrovská :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
21. říj 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: No tak velké, obrovské gratulace, to je super, kdyby tu byl smajlík se vztyčeným prstem, tak ho sem hned hodím. Vypadá to ,že se naše těla vzpamatovala, co? U mě se ty dvě kilča dole asi taky už zabydlely, sem dneska prubla váhu radši znova.
21. říj 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruša - díky, doufám že to bude trvalé a hlavně že to ještě poleze dolů .. má totiž co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Jinak v úterý začínám ještě nový cvíčo k tomu BS, tak doufám, že to zafunguje, ale ten lavor co mám vepředu je hnus .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
No ale tvá 2 kilča jsou taky super!! Že by .. ?? Konečně .. snad .. :pensive:
21. říj 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tu chcípnul pes a lekla ryba .. ?? :confused: :pensive:
22. říj 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
všeci na to ser... :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2007 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi tak co byl včera večer BS? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2007 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe nebyl .. manžel usnul jako dřevo a já byla nakonec ráda .. :sweat_smile: :pensive:
22. říj 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pádím okouknout plavání :wink:
22. říj 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar baby, nestiham, jako ale vubec :angry: Kevanovi rostou zuby, se ty woe picnu, mu je snad vytahnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlobi jako cert, teda on je desne hodnouckej, hraje si s hrackama u toho si brouka, ale ja musim byt u neho :angry: Zas nejake vyhody to ma, mam precteny uz tri knizky :grinning: :grinning:
Jo a dneska mi spadl z postele, chvilku rval on a pak ja :cry: uz ani nevim kdo dyl :fearful: ale nastesti je vse O.K.
No a to nejdulezitejsi -3 kg. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Predem dekuji za gratulace a samo veeeeelike gratulace a mavani i vasim kileckum tak pa pa kila
:dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chcu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale při mé smůle to bude tak +3kg :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. říj 2007 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy, CON GRATULTION!!!!!! :zipper_mouth:
JAKO TO SI BORKA, tak jen tak dál :wink:
Kael - koukej tam už vlízt, jsi říkala na konci měsíce :confused: neboj, bude tam minus :wink:
25. říj 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moje zlaty, muj jidelnicek je totiz 2 kavy nejaka tycinka musli, jedny oplatky nejlepe cokoladove, 2 banany, 2-3 krajice chleba se sadlem :grinning: ja budu stihla ale zaludek v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ne i normalni jidlo mam, ale omezila jsem tuky a ono to pomaha tuky tuky :dizzy_face: cukr asi memu telu nevadi :grinning: :grinning:
A az zacnu cvicit to bude :sunglasses: ale az zacnu :grinning:
25. říj 2007 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele woe, neplejtvej sílama a napiš ipku, na ni čekám jak na smilování Bóžííí :sweat_smile: :grinning:
25. říj 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hned jsem tu, jen vyřídím taky jednu ipku :confused:
25. říj 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek