• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

12. ledna 2017 
já už tam jsem :grinning:
2. led 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mateřská demence, sorry....
2. led 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho :grinning: :wink:
2. led 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bambule :grinning:

včera jsem vlezla s hrůzou na váhu a měla jsem normálně -0,3kg :wink: :wink: :wink: ale zas tak dobrá nejsem dnes už to bylo +0,1kg :angry: :angry: :angry:

to ale udělal ten Silvestr ráno mě bylo blbě jak prase a první jídlo jsem jedla až o půl 6 večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no kapánek jsem to přepískla s pitím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo Naty a bylo i cigo asi 4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže ted už to prostě musí jít dolů :wink:

normálně jsem ale celý svátky jedla i cukroví,každej den víno,chlebíčky,jednohubky....... sem myslela že budu mít tak + 2 až 3 kg a ono NEEE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak vás pusuju a držím palce at se to ted rozjede všem :grinning:
2. led 2008 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky,
omlouvám se ale nestíhám a jsem KO. Zuzinu trápí pořád ty zoubky a rýma, manža na týden v řiti a já zánět hrtanu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: Poslušně hlásím, že mám hore rovné kilo, tedy +1 :sweat_smile: :rolling_eyes:
3. led 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,

je to tu nějaký mrtvý, jak pracujete na shazování špeků? já zas najela na jídlo po třech hodkách, tak uvidím, jaké to ponese ovoce..
4. led 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mylenky mylene tluste :grinning:
cao :grinning:
hlasim ze nic, osobne si myslim, ze uz nikdy nic :grinning: jirin mi onehda pocital pneu, blbec, pak chtel pocitat i celu, jako jednotlive dolicky, dabl blbec :grinning: :grinning:
mam 57 kg a 459 g :grinning: :grinning: :grinning:
Zeru min, ale asi nekde udelali soudruzy z NDR chybu :grinning: Asi v technologii :grinning:
Seru na to, leto daleko, to se podda, v plavkach zasejc budu cupr,jinak mam kamosku potapecku, prislibila skafandr, kdyyb neco :sweat_smile:
jak vy???
4. led 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak já na to teda do teď kašlala, než jsem se zase nažrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám neustálý pocit hladu, pak nastoupí výčitky a pak deprese, ale to jen do tý doby, než zase něco sežeru... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Začátkem unora jdem s Nell do bazénu, tak fakt je na čase se sebou něco dělat, ať dětičkám nevyleju bazén... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Každopádně si srovnávám myšlenky, jak na to... :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já jsem byla po těch vánocích fakt festově rozežraná :grinning: :sweat_smile: . Ale po tom včerejšku (jak jsem psala na dubňátkách) jsem toho moc nepojedla, takže doufám, že se mi ta mrcha žaludek trochu smrskla :grinning: . No uvidíme
4. led 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alčo. buď přiber nebo zhubni jinak seš adept na vyřazení z tabulky :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mrkněte na tento článek, myslím, že není co dodat.
Na mě to sedí teda skoro přesně :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapoměla jsem dát ten odkaz :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.rodina.cz/clanek4862.htm
5. led 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, tak to mi hodně něco připomíná, k dvěma xkům jsem se teda nedopracovala, ale kreslila jsem si to stejně...
5. led 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak také napíši jak jsem bojovala a nebo spíše nebojovala s kg. Za těhu jsem přibrala 8 nebo 9 kg. Malá vážila 3780g. Rodila jsem císařem a měla poporodní problémy. Více jak tři dny jsem nejedla. Z porodnice jsem šla s + 1,5kg od původní váhy. Což jsem zatím neřešila, protože ty snad zhubnu až budu chtít.
6. led 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já sice mám téměř svou původní váhu, ale trápí mě břicho...je povislé a pořád vypadá, jakobych byla tak ve čtvrtým měsíci:slight_smile:zajímalo by mě, jak jste se s tímhle potýkali vy, jestli to zmizelo časem, cvičením, nebo vůbec....budu vděčná za všechny rady, nebo aspon zkušenosti:slight_smile:
7. led 2008 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já s kilogramy na víc problémy žádné neměla, protože jsem ani kila navíc neměla.
Můj souhrn -
před těhu - 75 kg
před porodem - 68 kg
po porodu - 63 kg
a po 3 měsících 66 kg
tak dobrý ne?
7. led 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pred tehu 75
pred porodem92
po porodu 85
rok po porodu porad 85 az 80
dva roky po porodu 75 az70
nyni60
po vanocich 64 :grinning:
7. led 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jelikož jsem ze své váhy taky nešťastná, tak sem vložím svoje hrúúúúzné váhy.
před těhu 71
před porodem 89
po porodu 84
3 měsíce po porodu stále 84.
to jenom kojím a kojím a pořád se váha nehýbe. :frowning2:
asi se budu muset hýbat já, ale nemám na to nějak vůbec sílu.
7. led 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem denne chodila az4hodiny s kocarem ale chodila nesedela na kavickach a tak za kazdeho pocasi, celulitida nemela sanci,pak stacilo zacit behat za malou co nejvic ji poustela ve2letech bez kocaru pekny zahul mozna kdyby byla na kocarku a kaslala sem na nu a nevytahovala ji vubec nikde tak by to tak rychle neslo :grinning:
7. led 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak děfčata, zítra ráno hlášení ,nezapomeňte. :wink:
7. led 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, jak to tady tak čtu, tak na mé kilogramy fakt nikdo nemá :grinning: .
před těhu 98
před porodem 120 :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrůza co
po porodu 108
a 9 měsíců po porodu 98

Všichni mi říkali, že když budu kojit, tak zhubnu, prdlačky, já kojím ještě dneska a nic. Sice jenom ráno a v noci,ale nic.
Ale zítra je pro mě veliký den. Přihlásila jsem se tady u nás na 3 měsíční kurz STOB Obezitě, tak jsem zvědavá a doufám, že tak 5 - 10 kg půjde dolů. Možná , že jsem velká optimistka, ale jdu do toho. Sice každý mi říká, že nechápe, kde těch 100 kg mám, ale´já je prostě mám a jinak to nebude :sweat_smile: . Asi mám těžké kosti nebo co. :dizzy_face:
7. led 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bara: Se budeš stravovat podle nich nebo jak to bude probíhat?
7. led 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak muj váhový rozpis:
před těhu 58 kg
před porodem 81 kg
po porodu 69 kg
8 měsíců po porodu 60 kg

v červnu máme svatbu, takže bych to chtěla stáhnout aspon na těch 55:slight_smile:)
8. led 2008 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvušky :dizzy_face:

tak předne zdravím baru_d a držím palce :wink:

Jinak holčiny poslušně hlásím -1,1 kg :dizzy_face: :dizzy_face: takže jsem tam, kde jsem byla před Vánocemi .. tedy o desetinku lépe :sweat_smile: ale jsem ráda, tak teď jen stáhnout ty poporodní kila .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hubnutí zdar a žrádlu nazdar :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kulicky moje zlaty :grinning: tak ja hlasim +0.1kg to je docela uspech po tom co jsem vsechno pres vanoce sezrala a hlavne co zeru ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: porad se ten zaludek nechce stahnout mrcha jedna :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, ač jsem se celej tejden držela a jedla po třech hodinách málo, tak mám po dlouhé době nahoře 0,4kg, což teda absolutně nechápu...Nevím teda, jestli třeba moje tělo nezačalo stávkovat? nemáte s tím zkušenosti?
Jinak Mimi velká gratulace :dizzy_face: a Anddy tobě teda taky. :wink:
8. led 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,
tak jsem právě hupsla z váhy a po tom co jsem tam měla min. týden ani stopa a 1,5kg dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Huráááá:slight_smile: Hurá:slight_smile: Hurá:slight_smile:
Takže radost největšííííí! Jen doufám, že se to nezmění a zítra ráno nebudu mít o kilo víc:(

Gratuluju Mimi a Anddy :dizzy_face:

Moruš, tak to teda netuším, co se děje, když se držíš a výsledek takový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Každopádně Moruško vydrž, nedalo mi to a zeptala jsem se manži (studovanej odborník na výživu:slight_smile:), tak prej je možný, že si tělo ukládá zásoby, na horší časy, že je omezený o to, co dostávalo předtím. A že se to srovná, jen si musí tělo na to zvyknout. Nebo může být porucha v metabolismu. A i ta se časem srovná.
A taky záleží co jíš, jaký kombinace, kolik sacharidů, bílkovin a tuků, jakou máš fyzikou zátěž, stres, jestli v noci ještě vstáváš atd.
8. led 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nati: Díky,seš zlatá, já vydržím, nevzdávám to, příští týden se mi k tomu konečně přidá i ten spinning. A v noci vstávám pořád hodně...
Jdu nás naházet do tabulky :wink: Ještě chybí Kaelan
8. led 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny tak já díky viroze chycené od mého miláčka malinkého hlásím -2kg. Takže tak :grinning:
8. led 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nechapu kdyz jim treba tyden stejne a kazdy den mam jinou vahu treba rano pred wc mam 64po wcaz64,5 na konci dne nekdy65 za dva dny uz63 a porad dokola
8. led 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek