• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruace po porodu - je pravidelná?

25. července 2015 
Měli jste MS po porodu hned pravidelnou? Stává se, že MS se po porodu objeví jen 1.měsíc a pak třeba dalších 6.měsíců ne? (a nejste těhotná?) Všude nacházím odpovědi na dobu nástupu první MS, ale ne na pravidelnost. Pokud jsem hledala špatně, tak se omlouvám. A děkuji za případné odpovědi.
30. pro 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem hned po šestinedělí dostala asi MS (tvářilo se to tak) a potom dalších pár měsíců (asi 6) nic, plně jsem kojila. Jakmile jsem přestala kojit, do týdne dorazila MS a od té doby chodí skoro pravidelně +- nějaký ten den.
30. pro 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne naskočila 5 mesicu po porodu při plnym kojeni a byla kupodivu pravidelna a to jsem do roka veku kojila opravdu hodne, syn prikrmy dost sabotoval.. kojila jsme dva roky a po celou dobu byla ms ok, ovšem jakmile jsme se po dvou letech zacli snazit o druhyho prcka, ms zacala stavkovat a delat si co chce.. :-P paradox..
Kazdopadne mnohem castejsi je jak pises, ze je ms nepravidelna a ustali se az casem, nebo se muze objevvat sem tam spineni
30. pro 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pět a půl měsíce jsem kojila a pár dnů po posledním kojení se rozjela menstruace a chodila pravidelně
30. pro 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala asi týden po skončení šestinedělí.. no a plně kojim a od tý doby to nemam...
30. pro 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala MS zhruba měsíc a půl po ukončení kojení-3.5 m po porodu.A od té doby ji mam (stejně jao před těhu) pravidelnou na den a snad i minutu :grinning:
31. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
MS dorazila ihned po skončení šestinedělí (nikdy jsem bohužel nekojila) a od té doby si chodí kdy se jí zachce, ještě ani jednou nebyla v termínu. jeden měsíc dorazila až po 45dnech, teď měla "jen" týden zpoždění :unamused: :unamused:
31. pro 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
po prvním porodu sem ms dostala po dvou měsících od porodu a pak už ne :frowning2: ted po druhém porodu jsem jí dostala po pěti měsících a zatím je pravidelná :grinning:
31. pro 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, já měla prvnípřesně po 6 týdnech a pak cca co dva měsíce. Ale já mívala vždy nepravidelnou. Tak za půl roku to bylo častěji, ale bylo tam i dvoutýdenní zpoždění. Po roce, kdy jsem přestala s kojením, jsem začala brát antikoncepci.
31. pro 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
MS jsem dostala 10 mesicu po porodu a pak byla pravidelna, nez jsem zase otehotnela a ted zatim cekam a doufam, ze jeste dlouho budu :wink:
31. pro 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je asi dost individuální - ale prý je normální ji mít i takhle nepravidelně(1 měsíc ano, tak dalších několik měsíců ne).
Já ji dostala rok po porodu a pak mi trvalo ještě přes půl roku, než se mi zpravidelnila. Měla jsem v té době cyklus v rozmezí 45 - 60 dnů.
31. pro 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
PO prvním porodu jsem dostala MS hned po šestinedělí a po té pravidelně, po druhém jsem MS dostala po šestinedělí jednou a od té doby nic. Kojila jsem poprvé 18 měsíců a nyní samozřemě ještě taky :wink:
31. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
První MS po 11měsících od porodu, pak přišla teda už jen 2x, ale cykly byly pravidelné (+-30dní jako před těhu). Doufám že po druhém to bude taky tak, ještě MS nemám.
31. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí měla hnd 1ní měsíc po porodu i když jsem kojila a byla pravidelná
1. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem v červenci 2011, po porodu žádná ms nepřišla ani dlouho potom pořád sem kojila. Ted v říjnu jsem zjistila, že jsem těhu, a to aniž bych ms dostala, druhé mimi jsme plánovali trošku dýl.. takže to bylo takové velké překvápko :slight_smile: spoléhala jsem na to, že ani nemůžu otěhotnět když nedostávám ms :wink: a ono ejhle, první ms měla přijít po 15měsích a už nepřišla :wink:
3. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Obnovuji diskuzi :
prosím je normální, že po porodu menstruce není pravidelná že? Podle mě ano, ale mamka říká ať si zajdu ke gynegologovi.
Plně kojím, poprvé jsme to dostala přesně 2 měsíce po porodu (říkala jsme si jestli to nejsou očistky) > pak jsme to dostala asi po 40-50 dnech-přesně nevím) a teď zase po týdnu
Před porodem jsem to měla silné a i bolestivé druhý den bez prášku jsem nevydržela.
Teď jsem to měla 4 dny a slabě a i bez bolesti - jen občas mírné.
Malého stále kojím jen se snížili intervali v noci. Už kojím jen 1x. přes den tak ty 3 hoďky (někdy dřív někdy i po 3,5)
Jinak beru antikoncepci a první MS se objevila po týdnu nasazení.

Moc děkuji za vaše zkušenosti
25. črc 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdy jsem po porodu dostala jednu menstruaci cca po sestinedeli...u prvni dcery pak dalsi az po 8mi mesicich a to jsem kojila necely pul rok. Ted jsem po porodu 4 mesice a druha jeste taky nedprazila., ale ted plne kojim.
25. črc 2015 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Muj doktor rikal, ze dokud kojim, tak nemusi byt pravidelna.
25. črc 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po prvnim porodu jsem ji meka asi 2x, pak jsem zjistila ze jsem zase tehotna. Po druhem jsem ji dostala uz celkem brzy po sestinedeli a mam ji strasne nepravidelnou. Jednou cekam 5 tydny, jindy 8. Dokonce to dopadlo tak, ze jsem si uz delala tehotensky test, ale byl negativni.. Kojim a antinu uz neberu 4 roky.
25. črc 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek