• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu otěhotnět po šestinedělí?

8. května 2012 
Jsem 2měsíce po porodu kdy mi byl porod v terminu vyvolan protoze se zjistilo ze miminko je mrtve,s pritelem by jsme to chteli zkusit znovu tak bych se chtela zeptat jestli muzu otehotnet tak brzo?mam uz 3.letou dceru u ni bylo vse v poradku je naprosto zdrava,ted po druhe se nam chlapecek udusil pup.snurou jinak byl zdravy a ja taky,doktor mi rekl ze znovu to muzu skusit az za 3-4mesice ale mi bysme chteli driv..,v sestinedeli sem mela i ms jelikoz jsem nekojila tak delsi a silnejsi,neznate nekoho kdo to mel podobne jak ja?jestli to jde tak brzo znovu?dekuji za odpovedi
8. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chápu Tvou touhu, ale nechápu Tvou otázku... doktor Ti jasně řekl, kdy se můžete začít snažit a ten to ví určitě líp, než holky tady.
8. kvě 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Samozřejmě to jde, ale určitě to není vhodné :unamused: , tělo si musí pořádně odpočinout a načerpat nové síly, těhotenstvím se dost vysílilo, tak si taky potřebuje trošku odpočinout a zregenerovat se pro další těhu :wink: . A 3-4 měsíce nejsou zas taková doba, aby se to nedalo vydržet ne ? Je to v zájmu tvém i budoucího miminka :slight_smile: .
8. kvě 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Máme v rodině případ, kdy se narodily tři děti po sobě - jsou od sebe vždycky max. 12 měsíců...a nic se nestalo...ale to ti nikdo nezaručí.
8. kvě 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předně je mi líto, co se vám stalo. Jinak bych také dala na doporučení lékaře, nicméně je mnoho maminek co otěhotnělo ještě v šestinedělí a tělo se s tím popralo v pohodě. Já jsem otěhotněla půl roku po porodu, což je také o něco dříve, než je běžné, ale nemám s tím vůbec žádné problémy. Řekla bych tedy, že pokud se cítíš dobře, tak bych se tomu úplně nebránila. Je to na vás dvou :slight_smile:
8. kvě 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
´pokud ti to tělo dovolí, tak jdi do toho. Jsou tu i maminky andílků co otěhotněly třeba 6 měsíců po sekci a to si myslím, že je mnohem víc "nebezpečné" . Chápu, že bolest nad ztrátou miminka je děsná a že chceš mít co nejdřív další miminko v náručí. Už je to dva měsíce, a pokud tělo není připravené, stejně ti to nedovolí. Nestresuj se s časem kdy je to nejlepší! Věř, že vše bude tak jak má být a že ta hrozná bolest, co si musela zažít už se nebude opakovat. Moc ti držím palce!
8. kvě 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek