Zvětšená děloha po porodu. Nemáte zkušenost?

milly333
8. kvě 2008

ahoj holky,
nemáte někdo zkušenost se zvětšenou dělohou po porodu?jsem už 10měsíců od porodu a na gyndě mi byla objevena zvětšená děloha...nevíte jak se to léčí?zda je to nebezpečné?prostě jakákoliv informace dobrá...děkuji

ilijanka
9. kvě 2008

milly333, ako zväčšená? a čo ti povedali na gynde, nepýtala si sa?

danullinnka
11. kvě 2008

ahoj milly,me zjistili zvětšenou dělohu po šestinedělí a dr,mě poslala na ultrazvuk a objevila tam myomy 😠
Tobě neřekli proč ji máš zvětšenou ani ultrazvuk nebo jiné vyšetření??Nejsi znovu těhotná??

milly333
autor
15. kvě 2008

těhotná znovu určitě ne!a vůbec mi nic nepovídal, samozřejmě jsem se ptala, ale on mi prostě neodpověděl s tím že furt uvidíme

danullinnka
16. kvě 2008

Milly,mě dr.říkala,že zvětšená děloha je u těhotenství nebo když máš zrovna dostat měsíčky,poslala mě na UTZ,aby zjistila příčinu.
Na kontrolu máš jít kdy?je to ale divné,že ti nic neřekl ani okrajově,co to můžebýt 😨

s56
12. čer 2008

Zdravim. Dnes jsem byla na sono- ultrazvuku a nasel mi zvetsenou delohu a taky myomy malinke. Na otazku jak je to vazne, dr. odpovedel , ze neni. Stejne si to budu hlidat, protoze podle mne malé, muzou byt jednou velke. Kamaradka to zanedbala a jednou kdyz sedela v ucebne autoskoly, tak ji myom prasknul a musela okamzite na operaci. nejdriv ji ovsem museli davat krev.

danullinnka
13. čer 2008

Ahojky s56,založila jsem si téma myomy na děloze,bo je mám taky,když tak si pojdme pisnout tam,at nám admini nevynadají 😉 to může prasknout??o jéje,tak ted mám ještě větší strach než předtím 😢

keke
23. bře 2009

Ahoj holky,já mám podobný problém.Doktorka mi řekla že mám zvětšenou dělohu...myom nemám,a mám zpožděné měsíčky,ale nepoznala ještě jestli jsem těhotná...Jaká je šance že to muže byt něco jiného? 😒

jarus74
23. bře 2009

no ak ti nepotvrdil tehu co moze byt aj v zaciat.stadiu ,tak sa cudujem ze ti nenasadil injekcie ja som brala asi 2tyzdne aby sa zmensila prip, vratila do povodneho stavu ak nezaberu injekcie tak sa potom robi nejaky mensi op.zakrok ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru