Voda za dělohou. Nemáte s tím zkušenosti?

jetko
22. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem dnes abvsolvovala první prolídku a hned mi bylo řečeno, že mám vodu za dělohou, že mám na sebe dávat pozor, nic víc. Pak jsem se někde dočetla, že to může být příznak mimoděložního a tak mám z toho dost velké obavy.... prosím nemáte s tím někdo zkušenosti?

denousek
22. říj 2007

mimodelozni??s tim mi taky vyhrozovali..neboj se ,pokud ti dr rekl ze mas na sebe jen davat pozor tak bud v klidu.....vyzadej si neschopenu a mas to.....doma se ti snad nic nestane ne...a on ti nedelal ultrazvuk,??jestli mimimu bije srdicko??jestli ti delal uzv tak musel plod videt tutiz vyloucit mimodelozni...kdy tam zase jdes?

jetko
autor
22. říj 2007

Denousek : jeste je brzo na srdicko, myslim ze mi delala vnitrni ultrazvuk... ale nejsem si jista, ale jestli jsme v poradku, tak jsme este mooooc malilinkaty a bez srdicka... na kontrolu jdu za tyden...

denousek
22. říj 2007

jak myslim ze mi delala uzv bud do tebe neco strkala nebo nestrkala...a jestli jo tak aspon naznak tehu tam musela videt tak mimodelozni to neni...a brali ti krev??

pollyanna
22. říj 2007

moze to byt znamka mimomaternicoveho tehotenstva, ale to by si mal lekar vsimnut a urcite by ta nenechal doma, ale moze to byt uplne normalny stav, ze tam este nieco zostalo po ovulacii..to by teoreticky mohlo podrazdit maternicu, preto si mas na seba davat pozor 😉

jetko
autor
25. říj 2007

pollyanna..... moc děkuju za útěchu....

denousek
25. říj 2007

jetko jestli ti delala ten UZV tak to neni mimodelozni neboj to by ti rekla,,teda podle me...jak uz videla naznak miminka v deloze tak uz ho mas proste v deloze...tak klidek ja sem to asi predtim blbe napsala ze....ale neboj jestlis se divala tak je to ok

jetko
autor
25. říj 2007

Denousek : JJ delala mi ho, už jsme s taťkou o něco klidnější... i ty bolesti pomalu ustupují, tak to snad opravdu je ok....

denousek
25. říj 2007

no tak vidis...tak kliiddd ted budes nervni az do konce tehu to si pis ja jsem byla nejvic nervni do 19tt nez sem zacala citit pohyby ale pak jak citia ze je vse ok tK JE TO V POHODE ale i tak mam obavy no ale uz ne tak velke tak hooddnee stesti a pevnych nervu ju pa

jetko
autor
26. říj 2007

děkuji za super vyhlídky 😀 , taky přeji hoooodne moc stesticka

markeeta
27. říj 2007

vzdyt je uplne normalni, ze v brise jsou dva druhy vody
jedna v deloze, kde plave miminko a druha kolem delohy
jetko: tvuj doktor myslel tu kolem delohy?
zeptej se Dr jak to myslel, oni nekdy mluvi na pul huby a akorat delaji nerva

svetluska.p
27. říj 2007

ja si myslim, ze v 6tt uz lekar vie posudit, ci sa jedna o mimomaternicove tehu. to uz predsa musi nieco vidiet a vidi, ci je to v maternici, al. mimo. o tej vode za maternicou nic neviem. len k tomu mimomaternicovemu som chcela. opatrujte sa 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru