Bolest v kříži a kostrči v 38tt, začíná porod?

lucikakajik
20. pro 2015

Holky prosim vas zitra jsem 39 tyden a asi pred hodkou me zacalo bolet v zadech v tak nejak v krizi a kostrc nevim jak to popsat,ale nemam to pravidelne jako jsou kontrakce krizove mam to porad slaboulinkou bolest bez prestani. Nemate nekdo nejakou zkusenost, jestli to muze byt k zacinajicimu porodu??? Pri prvnim jsem mela krizove bolesti no ale to bylo v intervalech tohle je neco jineho porad jemna bolest...dekuju za odpovedi

qz
20. pro 2015

Muze byt, taky jsem mela nejdriv jemne bolesti, blbe se mi spalo a myslela jsem, ze je to sen a jeste ten den jsem porodila.

ppejskova
20. pro 2015

Já myslím že může a nemusí... Já mám tyhle bolesti od začátku...treba pak týden klid,a pak znova..
Někdy nemůžu ani chodit...ale vzhledem k tomu že ty jsi v 39 tt a ja jen 32,tak možná bych asi pro jistotu na kontrolu zajela...

lucikakajik
autor
20. pro 2015

ale to prave nejsou pravidelne bolesti ,ale boli to jemnounce porad

ppejskova
20. pro 2015

No mě to bolí nonstop v době kdy to bolí, a to až tak že se prostě ani nepostavím na nohy...pak třeba tyden jak když utne a jsem v pohodě a pak nanovo... Jak říkám, pokud už jsi v 39 tt kontrola ničemu neuškodí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru