11 týdnů po porodu krvácím, je to normální menstruace?

kristynasefer
14. črc 2013

Ahoj maminky,jsem ca. 11 tydnu po porodu a od vcerejska krvacim,mam si delat obavy nebo je to normalni menstruace.plne kojim a beru antikoncepci Tangolita(nevim jestli je v Cr taky dostupna)ktera je ovsem bez estrogenu a k menstruaci nema skorko vubec dochazet.mate s tim take nekdo zkusenosti?dekuju za odpovedi

martinakl
14. črc 2013

@kristynasefer Ahoj, já jsem krvácela kvůli antikoncepci. Zpočátku krvácení, pak šṕinění, pak klid a pak občas zase špinění.. Tak jsem to přestala brát a je klid. Asi bude mít podobné složení jako ta tvoje, tak třeba to máš taky z toho. Jinak normální MS ještě nedošla. A to je synovi už 10 měsíců 🙂

wlenka
14. črc 2013

Jestli se ti zdá cokoli divné, tak doporučuji volat doktorce(doktorovi). Je zbytečné to podcenit. Btw, po prvním porodu to na mě přišlo ihned po šestinedělí (kojila jsem, i antikoncepci jsem měla). Teď to na mě ještě nepřišlo a jsem 4 měsíce po porodu za zcela stejné situace (kojení, prášky). Tzn. doporučuji zavolat a zeptat se na názor.

vendullka
14. črc 2013

Já sice prášky neberu, ale jsem 16m po porodu, kojím a MS ještě stále nemám. Poprvé přišla po 12m.

kristynasefer
autor
16. črc 2013

Dekuju za odpovedi,Co je na tom pravdy,ze miminkam prestane chutnat mleko jakmile matka dostane menstruaci a koji?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru