Abdominoplastika (plastika břicha) po porodu

teddyx2
8. led 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda má některá z vás zkušenost(i) s abdominoplastikou (plastikou břicha). Po porodu mám kůži a celkově břicho hodně vytahaný a zůstaly mi strie. Uvažuji o této plastické operaci, tak bych ráda znala vaše zkušenosti, názory, rady, tipy atd. Mockrát děkuji 🙂

frufrunka
1. črc 2016

@makina6666 Nevím přesně centimetry, ale je to velikost rozestupu, kamarádka před pár lety to podstoupila a říkala něco tuším o 7 cm. A nebo je to míň cm v kombinaci s kýlou. Přesně bych se ale zeptala na Tvé zdravotní pojišťovně, ono se to může i mezi pojišťovnami lišit.

maminkazdenicka
28. zář 2017

@zusu1 ahoj, mohla se prosím zeptat, jestli tam byly nějaké úroky nebo kamarádka zaplatila čistě částku, kolik stála ta operace?
Na stránkách mají 0% navýšení, tak by mi to zajímalo, moc děkuji 🙂

lulinda5
20. lis 2017

Ahoj, plastiku jsem si taky brala na klinice na splátky když jsem si tam nechávala dělat abdominoplastiku. Tenhle způsob placení mi přišel lepší než běhat někde po bankách a stresovat se tím. Platila jsem vlastně čistě cenu té plastiky a vyřídila jsem si to rovnou na recepci v yes visage. Byla jsem tam dva roky zpátky, ale myslím si, že ten systém mají pořád stejný🙂

vikikiki
25. pro 2017

@dudunidu moc prosim ceka me operace u dr.Kulhanka mohu poprosit o nejake fotecky? Moooc dekuji...

kacculle
14. únor 2018

@vikikiki Ahoj, také mi čeká u Mudr. Kulhánka abdominoplastika - jsem objednaná do Motola, už jsi ji absolovovala? Díky za info

vera1410
19. říj 2019

Zdravím, za jak dlouho po operaci, jste se dokázaly úplně narovnat? Za pár dní to bude 14 dní a stále chodím v předklonu a narovnat nelze.

vikikiki
20. říj 2019

@vera1410 ahojky ja snad az po mesici..jak se sije diastaza je to normal..

vera1410
20. říj 2019

@vikikiki aha, to jsem nevedela. Me rekli prvnich par dni po operaci byt v předklonu. A pak na kontrole po tydnu mi dr rekl at se rovnám. Ale nebyl to muj operater, jen zaskakujici dr a celkem me odbyl.

alemari
20. říj 2019

@vera1410 kde jsi byla? Dmili ti i svaly?

alemari
20. říj 2019

@vera1410 "šili"

vera1410
25. říj 2019

@alemari ano sili mi svaly, byla jsem na Hluboke u dr. Maříka. Ty to mas taky za sebou? Kdes byla ty? Kdyztak napiš sz.

nelyaadamek21
12. čer 2020

Dobrý den dámy chtěla bych se zeptat nemáte nějaká z vás zkušenost s plastickou klinikou Clinic for Luck ? Chtěla bych udělat plastiku mého povislého břicha po porodu. Jsem z Karlových Varů a tato klinika je blízko mého bydliště. Takže budu ráda za každý komentář i recenzi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru