Aniball, proč najednou špiním?

arny100
12. lis 2017

Včera jsem cvičila jako každý den, Chtěla jsem si nafouknout 26 cm a vytlacení bylo hoodně bolestivé. Pak jsem cvičila dál a to už jsem trošku zašpinila...Den před tím jsem nacvičila bez problému 28,3 tak nevíte proč najednou problém ? Může být sliznice třeba víc prokrvena před porodem ? Jsem 38tt.Dnes nevím jestli cvičit citím to tak trochu podrazdené...ale chtela bych 🙂

rosa106
12. lis 2017

@arny100
Ahoj, taky cvicim, taky se mi to stalo a urcite to chce den/dva vynechat a nechat ranku zhojit. Ja jsem zjistila, ze se mi udelala u malych stydkych pysku, nikoli vevnitr...Ale urcite nech zahojit, jinak se toho nezbavis 🙂

odula
12. lis 2017

@arny100 klidne si dej pauzu 🙂 ps ja uz ani nevim na kolika cm jsem skoncila ale mam dojem ze 28 to fakt nebylo. A stejne to pomohlo jak hrom. Tak bud v klidu 😉

arny100
autor
12. lis 2017

Děkuji

leki
12. lis 2017

Resila jsem to s doktorkou. Rikala, ze si mam dat 2 dny pauzu a pak znova. Kazdopadne kazda ma nejaky limit. Kamoska dala max 26,ja 33 (vim, ze se ma jen 30, ale nejak blbe jsem to nacetla tehdy). Kdyby to pak bylo zase se spinenim, tak je lepsu uz jen udrzovat. Ono to klidne muze byt i tim, ze je vnitrek prokrvenejsi a mekci. Ke konci jsem napr krvacela po kazdym vysetreni doktorky (ikdyz to nebolelo).

arny100
autor
12. lis 2017

Tak jsem teda dnes zkoušela cvičit..Zjistila jsem, že mi uvnitř nepraskla žilka, ale dnes při 27 cm mě prasklo kousek místa na pysku....Přitom 2 dny zpět jsem nacvičila 28,3 tak jsem si řikala, jak je to fajn, že to tak postupuje bez bolesti a všeho kolem a ted toto. Právě mám strach už cvičit, ale zkusím to třeba za 2 dny.Zaleží jak se zahojí ten pysk.

arny100
autor
12. lis 2017

@rosa106 a to se mi stalo dnes u vetších pysků zase a na obou. Krve bylo docela dost, ale hned to ustalo ....

rosa106
12. lis 2017

@arny100
Jo, to znam...fakt to nech uzdravit, at se vic jeste pred porodem nezrazis 🙂 ono to ty dva dny na zahojeni chce...ja to treba citim i pri curani

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru