Bolesti při sexu po porodu

kaatulka08
5. zář 2011

ahojky chci se zeptat jestli se vám některé stalo co mě a jak jste to řešili.
jsem necelé 3 měsíce po porodu, byla jsem nastřihlá a vše se krásně zahojilo.
jenže jizva byla trochu citlivá ze začátku a kolikrát jsem při provokování ucukla-
když přišlo na sex tak to také bolelo, použli jsme tedy gel a hned to bylo lepší,
ale zase mi to tam pak nějak (drhlo). manžel se mnou nechce spát, že ho odrazuje,
že mě to bolí atd. poradte aby to bylo zas jak před porodem

cervenec
6. říj 2011

asi nepotěším,ale já jsem si až po roce od porodu užila bezbolestný sex 😒 do té doby pomáhal kondom a lubrikant 😉 myslím,že s kojením to u mě mělo souvislost,i když jsem přestala kojit ve 14 měsících,ale od roku jsem kojila jen večer a hned bylo líp 😉

michelleuk
6. říj 2011

@katun ahoj ale ja nemam rany na zliznicy to by malo byt dnu nie?ale na zaciatku...

anicka1981
3. lis 2011

my sme mali prvy sex po porode po mesiaci, a nebolelo absolutne nic, len som bola troska vatsia, ako pred porodom,ale zhruba po dalsom mesiaci som bola uz v pohode, a po 3 mesiach uz bolo vsetko absolutne stiahnute, akoby som ani nerodila. Ja som rodila bez nastrihu, nebola som vobec sita, takze po porode som hned sedela, nemala som absolutne ziadne problemy ani bolesti, jedina bolest co som mala pri porode boli kontrakcie, ktrore boli strasne silne, ale porodom mojho drobca sa vsetka bolest skoncila,,, jaj babenky, tak by som vam zelala, mat taky krasny porod ako sme mali my,,,, a myslim to uprimne,, kazda zena moze rodit bez nastrihu,,, drzim vam palceky, aby ste sa rychlo zotavili...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru