Bolesti ve 39. tt - můžou mě poslat do porodnice?

tynaboz
10. kvě 2019

Ahoj holky, dnes jsem 39+3.tt., a od 4 hodin ráno jsem vzhůru, kvůli bodavým bolestem břicha a tlaku na konečník, s tím, že to bolí pořád, jen občas víc a pak méně. Každopádně, dnes mám jít na ultrazvuk, a tak se chci zeptat, jestli je možné, že by mne poslali k hospitalizaci do porodnice.? Nevíte někdo? 😶

moxha
10. kvě 2019

Může to být nástup přírodních bolestí,takže tašku s sebou

moxha
10. kvě 2019

Porodních bolestí

tynaboz
autor
10. kvě 2019

@moxha Dobře, děkuju

tercasv
10. kvě 2019

Já byla včera na kontrole (39+6), celý den jsem měla silné menstruační bolesti, píchání v pravém boku. Doktor udělal utz, vyšetřil čípek pohmatem a řekl, že hlavička naléhá, ale jinak se nic neděje a poslal mě domů.

tynaboz
autor
10. kvě 2019

@tercasv Já byla na kontrole v úterý, dnes jdu jen na ultrazvuk, a doktorka řekla, že hlavička dost naléhá, otevřena jsem 2-3 prsty, a že když se rozrodím, tak se nebude divit, že s tím počítá, jenže ultrazvuk mi dnes bude dělat někdo jiný, tak jestli mě můžou poslat do porodnice jen jakože podle utz.?

tercasv
10. kvě 2019

@tynaboz Tak to jo, já měla kontrolu po týdnu a otevřená nejsem, dnes TP. Tak to nevím, ale normálně jim řekni, že jsi otevřená a máš ty bolesti a jestli by se nemohli mrknout nebo vyšetřit čípek 🙂 Podle mě, podle utz přes břicho stav čípku nepoznají, ale nejsem odborník 🙂 Řekni jim to a uvidíš 🙂

tynaboz
autor
10. kvě 2019

@tercasv Řeknu, a uvidím. Děkuju

ange_de_la_morte
10. kvě 2019

upřímně - já nosila na kontroly od cca 36tt tašku do porodnice vždy sebou - auto to uveze ... cokoliv může být špatně a zůstáváš tam rovnou třeba v 37tt i když ti nic není ... jinak držím palce, třeba je to rozjíždějící porod 🙂

tynaboz
autor
12. kvě 2019

Skončilo to porodem druhý den ráno 😁👶🏻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru