• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolestivá menstruace = následné problémy při porodu?

28. ledna 2009 
Kočky,
zajímalo by mě, jak je to s tím, že žena, která mívá velmi bolestivou menstruaci má těžký porod? Mě tím pořád straší přítelova mamka, já mívám při menstruaci nesnesitelné bolesti, kdybych si nevzala prášky, tak asi umřu :rolling_eyes:
18. únor 2007 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,asi je to jak u koho.U mě se to potvrdilo,mám hodně bolestivou, a dlouhou menstruaci,navíc celkem v krátkých intervalech,bez přášků bych odpadla,mám horečky je mi na zvracení,ale to vše jen ten první max druhý den-naštěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a porod jsem měla problémový a rizikový.

Ale zase kámoška má taky hodně bolestivou menstruaci,taky to nedává bez prášků,a porod měla hladký a v pohodě.

Řekla bych že je to jak se vším,není to o pravidlech,ale o náhodě.Každá jsme jiná a každá to taky má jinak,takže být tebou,hlavu si tím nelámu.Třeba budeš nakonec porodem mile překvapena,jak hladce proběhl :wink: Jo a moje mamka to měla v pohodě,takže se to asi nedědí :grinning:
19. únor 2007 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jess: já už se děsím dopředu, když prý porodní bolesti jsou horší než ty menstruační..mně bohatě stačí ty..jsem takovej cíta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
19. únor 2007 v 00:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já naštěstí moc citlivka nejsem,když si něco zlomím,tak se většinou řehoním tomu jak jsem blbá :grinning:

Porod se dá zvládnout v pohodě,já jsem i po svém porodu hned jak ji vytáhli prohlásila,že už jdem do druhého,tak se mi to mimčo líbilo a bolest byla tatam
19. únor 2007 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jess: já se pořád bojím, že se něco stane..že bude něco zle... :unamused: když jsem zjistila, že jsem těhotná..na Valentýna :slight_smile: tak jsem z toho byla hotová...a teď mám zase strach, že těhotná nejsem..zítra jdu na krev...ale snad to bude oka...nemám menstruaci a vyšly mi čtyři pozitivní testy...a bolí mě prsa :slight_smile:
19. únor 2007 v 00:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi budeš :wink: .Přemýšlením nad takovýma věcma to akorát přivoláš.Jestli o sebe budeš pečovat,nemáš se čeho bát.

Mimochodem zjistila jsi to v krásný den :wink: ,to bude št'astné dítko :grinning: ,hlavně napiš zda ti to potvrdili,budu zvědavá :grinning:

Já jsem zvracela úplně celé těhotenství,z toho 2x do trávy v Polsku :grinning: ,a v nemocnici taky,u porodu jsem si taky vytrpěla(nebudu lekat,já mám jen velkou smůlu na vše,tak i na porod a těhu :grinning: ) a přesto jsem chtěla brzy druhé,bohužel to nevyšlo kvůli bydlení :angry: ,ale doufám,že už brzy do toho praštím
19. únor 2007 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme se včera o tom s kamarádkou bavily :slight_smile: , že musí být hrůza jít po venku..a najednou zvracet někde u stromu :sweat_smile:
19. únor 2007 v 00:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No trapas jak mraky,naštěstí jsem nebyla sama ale s mamkou :sweat_smile: . To se ale bohužel zadržet nedá a v mém případě bych,abych tomu zabránila ,strávila celých 8 a půl měsíce těhu zavřená :grinning: Fakt je to děs,ale po prvních asi 3měsících už jsem se s tím sžila :grinning:
19. únor 2007 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jess: doufám, že mně se to vyhne..nesnáším zvracení :rolling_eyes:
19. únor 2007 v 00:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to nebudeš mít celé těhu,to se stává vyvoleným :grinning: ,ale do toho 3-4měsíce to bývá obvyklé,někomu je jen hodně blbě a někdo zvrací.Uvidíš

Máš pravdu je to to nejhnusnější co může být.Já mám smůlu,mě doktoři řekli že s velkou pravděpodobností mé druhé těhu a porod proběhne podobně,tak se na to psychicky připravuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2007 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jess: vzhledem k mojí práci si neumím představit, jak bych to zvládala :unamused:
19. únor 2007 v 00:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu,být v práci,když je člověku zle není vůbec sranda :unamused:

Já byla od začátku těhu na marodce,problémové těhotenství+práce kadeřnice,by mi asi vůbec neprospělo.Dělala jsem 12ky a stála celý den na nohou.Už jen při MS jsem v práci zdlabala 8 ibalginů,abych jim tam neodpadla.To si asi budu pamatovat nadosmrti :frowning2:
19. únor 2007 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dělám v obchodě, takže pořád s lidma..nemůžu si odejít na záchod, kdy chci+ strašný směny..a stres :cry:
19. únor 2007 v 01:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,to chápu,já to měla nápodobně.
19. únor 2007 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mám smlouvu na dobu určitou..takže průser..a musím tajit a tajit a tajit :rolling_eyes:
19. únor 2007 v 01:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to je blbý :frowning2: ,já měla na neurčitou,takže to sem měla dobré
19. únor 2007 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsi nebyla živnostník? Většinou kadeřnice jsou...
19. únor 2007 v 01:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee,já jsem dělala ve větší firmě normálně na neurčitou dobu abych nabrala praxi
19. únor 2007 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si neumím představit, jak jim to oznámím..na mě budou koukat jak na vraha :rolling_eyes:
19. únor 2007 v 01:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musíš to nějak vymyslet,přece to je přirozené,tak by se s tím měli smířit,ale já vím,šéfové jsou potvory :confounded:
19. únor 2007 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no..vlastně mě nabrali, že jim HP odchází do důchodu..a že jako já..a já jim za pár měsíců oznámím, že odcházím taky :sweat_smile:
19. únor 2007 v 01:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tys byla taková jejich záchrana,že jo. Ale tak oni to pochopí a pak tě někdo zastoupí
19. únor 2007 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevím, jestli je tady nějaká taková diskuze. Co používáte na bolestivou menstruaci za léky? Kojím ještě, tak antikoncepci neberu a při menstruaci je to dost znát (bolestí se mi kroutí snad i palce u nohou :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
28. led 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek