Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolí mě jizva po cs

sraffie
26. čer 2019

Holky jsem šestý den po cs a jizvu vůbec necítím kromě prave strany kde je ukončení mašličkou.. Pořád mě tam jakoby řeže a štipe je to ok? Manžel se mi nato díval a našel pod tou mašlí buď trochu hnisu nebo to možná bylo i zaschle mléko protože mi kolikrát teče všude 😁 jinak jizva je pěkná ani není zarudla nic... Tak nevím jestli plašit

paja_
26. čer 2019

Ahoj, pokud není zarudlá a tak bych neřešila. Pro jistotu mazej mastickou. Já ji měla zarudlou a dostala jsem zanět :(

cizinkaa
26. čer 2019

Pokud to neni zarudnute a nic z toho netece, melo by to byt ok. Rezat a stipat jeste nejakou dobu muze.

ladyhacek
26. čer 2019

Já si tam nahmatala steh, který se nevstřebál a bolel. Jinak hodně vetrej a mazej betadinou

lizaa
26. čer 2019

Hlídej otok a zarudnutí a sleduj to, když bys tam měla zase trochu hnisu, tak si to zajeď nechat zkontrolovat, aktuálně řeším zánět v jizvě a právě to taky začalo tím, že jsem měla trochu hnisu, pak otok, zarudnutí. Jinak ale čistě štípání v jizvě je normální. Ta bolest při zánětu je naopak taková tupá...

alemari
26. čer 2019

Zatejpuj to a začni masírovat, takto se projevují nepovolené vrstvy nad sebou v šití

lizaa
26. čer 2019

@alemari není 6. den po SC brzy na masírování? Jizva musí být na masírování kompletně uzavřená, mně bylo řečelo minimálně 14 dní

alemari
26. čer 2019

@lizaa píše" pěkná" tak asi potřebuje už tlakovat. Od tohoje ten tejp aby to fixoval. Ksždý toho cisaře zvládá jinak

sraffie
autor
26. čer 2019

Tak tak mám hnis :( zítra pojedeme do nemocnice raději

alemari
26. čer 2019

@sraffie hmm, to je na nic... zavčas to desinfikuj!

lizaa
26. čer 2019

@sraffie tak to určitě jed, já to taky chtěla vymanevrovat doma a nepodařilo se, teď s tím bojuju a mám to fakt velký 😔

cizinkaa
26. čer 2019

@sraffie jela bych hned. Myslim si, ze z toho bude dehiscence. Bacha na to. Pocitej s pobytem v nemocnici.

cizinkaa
26. čer 2019

@sraffie a jinak hnis to byt nemusi. To ukaze az kultivace, ale pokud je to dehiscence, tak se rana snazi sama cistit. Je treba ji pomoct.

Sem začni psát odpověď...

Odešli