Časté tvrdnuti břicha 3 dny po termínu

adriana1314
20. led 2019

Maminky mam po termínu 3 den . S přítelem se snažíme a děláme vse aby mala sla ven, nic nefunguje nechce se ji asi , jen nechápu proc me tak často tvrdne bricho a bolestivé kdyz se nic neděje . A jakmile chci vykonavat nejakou větší aktivitu hned se spustí alarm a musím curat , nemůžeme pomalu ani na procházku nic . To curani je šílený , vim ze v tehu se často chodi ale tohle uz je prehnane. Chodim treba 3x za pul hodiny . Mate s tim taky nekdo takové zkušenosti ??

preiba
20. led 2019

Pokud Tě to nepálí při curani, tak to nic není. Jen hlavička šla do porodních cest a mocovy měchýř má málo místa a vejde setamtedy méně tekutin dle mého.

alassel
20. led 2019

Pokud jsi po terminu a casto ti tvrdne bricho, zekd si na kontrolu na gyndu. Treba uz to jsou poslicci a mimi se chysta

adriana1314
autor
20. led 2019

@alassel kontrolu mam v úterý , tak premyslim zda to do te doby mam vydržet

preiba
20. led 2019

Co se týče toho břicha, mě tvrdlo celé dny a noci poslední tři týdny. Byli to hrozne, ale je to příprava na den "D"

adriana1314
autor
20. led 2019

@preiba me tvrdne břicho cele těhotenství , ale ted ke konci asi tak tyden je to horší a horší uz mam po termínu a čekám , ze se neco začne dít a porad nic . To curani je dalsi z veci která me dost štve a každé rano se probouzim s oteklymi prsty na rukách a obcas i nohách . Už bych to rada mela za sebou 😒

pehule
20. led 2019

Ani nevíš jak Tě chápu! V pátek termín, ve čtvrtek mi doktor dělal Hamiltona a říkal mi: tak se večer uvidíme... A ono houby. Zítra by nám ale měli porod vyvolat protože máme skoro 4,5kg (což je u mě standard 🙂))) tak snad se to ještě rozjede. Přeji ať i vám se rozjede 🙂

adriana1314
autor
20. led 2019

@pehule my uz vážíme 3,5 coz také stačí si myslim 😀. Ja uz to vzdavam a počítám také s vyvolavanim. Tak hodne stesti 😉☺️

pehule
20. led 2019

@adriana1314 já právě nechci :( první syn byl narozen 39.tt, druhý přesně na termín a teď po 8mi letech jsem si vyzkoušela přenášení. Ale musím říct, že dnes mi není úplně ok a teď začaly slabé kontrakce tak se snad něco rozjíždí....🙂 tak ať je to rychlé a pokud možno bez vyvolání. Ale asi máme ten,, mama hotel " luxusní 🙂)

pehule
20. led 2019

@adriana1314 tak u nás to je jasné. Teď mi praskla voda. A to prosím poprvé v životě 🙂

adriana1314
autor
20. led 2019

@pehule tak hodne štěstí 🤗😅 at jde vse jak ma a co nejrychleji . U nas porad nic 😔 Kezby se ji také chtělo. I ja mela první porod vyvolavany a bylo to hrozne .

pehule
21. led 2019

@adriana1314 tak malý se narodil 3.26h a jsem už ráda, že to mám za sebou 🙂))

adriana1314
autor
21. led 2019

@pehule myslela jsem n vas to je nádhera 🤗🙏🏼 Moc gratuluji , me dnes v noci tvrdil bricho a po 10 min jsem mela hrozne bolesti v podbrisku dokonce i bradavky mam takové citlivé az bolestivé . Snad se to taky rozjíždí , honem to běžim podpořit horkou vanou 😄 Tak my držte palce 😊😊

pehule
21. led 2019

@adriana1314 paráda! Tak čekám, že se dnes také rozjedete 🙂! Myslíme na vás a držíme palce ať je to to ONO

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru