Císařský řez. Je taková bolest normální?

1. zář 2023

Zdravím, jsem 9 dní po císaři. První den horor, druhy den lepší, třetí den bolelo min a čtvrtý jsem sla domů.
Od te doby mě začala bolet jizva na levé straně bricha.
Ale to je taková bolest, jako když mi někdo pálí břicho 🫣
V tu chvíli nemuzu ani jít, musím si sednout nebo lehnout, aby to přestalo. Úplně bych tahala nohu zasebou. Někdy to začne po chvíli co chodím, někdy třeba až po 10 minutách. Ale proste nemuzu jít ani na prochazku, ani vyvencit psa 😞 je to normální ?

sarihy
1. zář 2023

Jsem po dvou sekcích a toto neznám. Pokud je ta bolest takto hodně nepříjemná, není ostuda objednat se na kontrolu k lékaři, aby se koukli ultrazvukem. Ale sekce je velká břišní operace, takže to hojení je delší, a ty různé bolesti tam být mohou.

ivkasolavova
1. zář 2023

Měla jsem to taky bohužel a trvalo mi hodně dlouho než to vše přešlo ,když jsem kychla bolest šílená taky .

rnika
1. zář 2023

Mám dva císaře a u prvního to bylo příšerný, při každé změně pohybu jak kdyby mi někdo řezal břicho. Měla jsem nějakou blbou reakci na vstřebatelné stehy (jizva se mi rozsklebovala a krvácela, pokaždé, když vypadl steh). Druhý císař byl úplně jiný a jizva úplně v pohodě. Objednala bych se pro klid k lékaři na kontrolu 😉

elfka21
1. zář 2023

Taky jsem po dvou císařích a takovou bolest jsem neměla. Jen teda po druhým byla velmi bolestivá chvíle vždy, když jsem měla jít na záchod. Jako bodání nože ne pálení. Ale to byla třeba minuta dvě a pak to přešlo. Asi nějaké užší místo ve střevech, ale asi po dvou měsících to přestalo. 🤷‍♀️ Na to, co popisuješ, bych se asi raději optala doktora.

petrane
1. zář 2023

Ja jsem to tak měla asi pět dni..vždy sem si musela lehnout,aby to bylo ok
Zničeno nic pak bolest presla

autor
3. zář 2023

díky všem za odpovědi. včera jsem byla radši u doktora a prý je vše ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru