Citlivé břicho pod pupíkem po císaři/porodu

dockysbazar
11. čer 2017

Budou to 4 týdny po CS. Jizva se hojí hezky ale mám stále na dotek citlivé břicho pod pupíkem a dál po té čáře (linee) dolů. Měla jste to některá taky? Očištky už jsem slabé a nažloutlé, ale včera ze mě vyšel jakýsi kus čehosi (vypadalo to na kousek vepřového 3x1 cm). Radši jsem volala na pohotovost a sestra říkala, že to je dobře, že to vyšlo, akorát si mám hlídat krvácení, teplotu a bolesti. Jsem z toho trochu nervózní, máte podobnou zkušenost?

bax11
11. čer 2017

Ahoj, citlivé břicho a jizvu jsem měla ještě 2 měsíce po CS - prý je to normální.

junkka
11. čer 2017

Take jsem mela citlive bricho a pak asi 20 cm oblast pro zmenu uplne necitlivou kolem jizvy, ta se jakz takz vzpamatovala az tak rok a pul po císaři

dohnalovic
11. čer 2017

Já jsem 3,5měsíce po Cs a pořád to mám v podbříšku takové znecitlivělé. To tak může prý být i rok.

dockysbazar
autor
11. čer 2017

Jj právě taky mám nějaký místa necitlivá a naopak to břicho zase citlivý

yerry
11. čer 2017

@dockysbazar po prvním CS jsem to měla pár týdnů taky citlivé na dotek a teď po druhém už je to půl roku necitlivé... Od pupku po jizvu.... Ale poslední dny mám pocit že to přichází k sobě.... Jsou mi nepříjemné kalhoty a každý dotek v těch místech....
Zbytečně se neplaš... 4tydny jsou málo... Mě se cca 3 týden po císaři lehce rozšklebila jizva, asi na půl centimetru... na konci šestinedělí bylo vse ok....

dockysbazar
autor
11. čer 2017

@yerry moc díky, jsem trochu klidnější. Taky mi nejsou příjemný kalhoty, nejlepší jsou šaty a ty síťované bombarďáky..

junkka
11. čer 2017

@dockysbazar joo ty poporodni kalhotky jsem nosila snad 3 mesice po porodu🙂

denisa060491
11. čer 2017

Me ty sitovane zase vadily.takze jsem od maminky vyfasovala jeji bavlnene hodne nad pupek.po porodu jsem se dost potila a jak jsem mela hodne citlive bricho,tak jsem se musela hodne premahat,abych si ho umyla.mam bricho plne strii a mela jsem je hodne fialove tak jsem si koupila bepanthen proti striim a diky tomu uz par mesicu se bricha muzu normalne dotknout 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru