Co na sebe na cestu z porodnice - pro maminku?

ivanka86
30. kvě 2012

Milé maminky, prosím o radu... Diskusí jak obléct miminko na cestu z porodnice se najde spousta, ale co jste si oblékly na cestu z porodnice vy? Neumím si přestavit, že se vejdu do oblečení, které jsem nosila před těhotenstvím a jako prvorodička netuším, jak můžou vypadat mé poporodní proporce😉

tital
31. kvě 2012

Rodila jsem v zari, bylo docela teplo, takze jsem odjizdela ve stejnych tehu kalhotach jako jsem prijela do porodnice. Jen si vzpominam, jak mi po tolika dnech chozeni jen v nocni kosili a "kalhotkach" s obr vlozkama strasne ty kalhoty vadily na tu vlozku a siti pochvy (mela jsem osklivou jizvu). Takze doma hned do jeste volnejsich kalhot, a nejlepsi na kojeni pro me byl na doma na nekolik mesicu dlouhy natelnik a mikina 😉

andelka
1. čer 2012

Taky jsem jela v obou případech v tom samém v čem jsem přijela, jen jsem si nechala donést čisté spodní prádlo 🙂 Měla jsem těhotenské kalhoty s elastickým pasem sahající do půlky bříška, a jak splasklo, tak jsem ho jen ohrnula dolů a byla to i fajn podpora pro toho "měkkejše" 🙂 triko jsem měla elastické normální a svetr na to.Doma už jsem se vlezla po týdnu do všeho normálního oblečení.
Uvítací výbor tvořila moje mamka a starší syn, tak jsme se přivítali, poobědvali a starší šel spát a já s ním.🙂

nunacek
1. čer 2012

@ivanka86 Rodila jsem v červenci a z porodnice jsem jela v trochu volnějších letních šatech 😉

ivanka86
autor
1. čer 2012

Holky, nestrašte mě, co se týče uvítacího výboru, určitě se mu nevyhneme. Bydlíme u manželových rodičů, než bude hotový baráček, a manžel má hodně sourozenců, ti mají přítelkyně a hned vedle bydlí babička s dědou... 😀
To bude u dveří úplná uvítací kalamita 😵 Ale jen co se dostaneme domů, tak se zabarikádujeme 😀

camelinka
1. čer 2012

ja rodila loni v cervenci, do porodky sem jela v kalhotech,protoze v noci desne prselo a byla zima, pak sem to odevzdala manzelovi, ktery mi to samy totalne zmuchlany dovezl pri propusteni a bylo mi to uuuuuplne jedno, hlavne sem se tesila domu 😀 😀 😀 😀

staninka77
1. čer 2012

@ivanka86-Taky jsem jela dom v čem jsem dojela před porodem. 😉
A stejně pojedete autem a to se dá ještě nějak zvládnout 🙂 .
V zimě se to dá přejít v čem přijedeš,v létě bych si nachystala nějaké věci na dom. 😉 Ale i tak bych jela v tom stejném. 🙂

xvitk101
1. čer 2012

Nechala jsem si přivézt sukni a halenku a boty(sandále na povolovací pásky), které jsem myslela, že mi budou. Nebyly. Takže nakonec jsem domů jela v těch plastových z porodnice. Na dlouhou dobu to byly jediné boty, do kterých jsem se vešla. Nohy mi obzvlášť po porodu natekly hodně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru