Dárek k narození miminka. Potřebovala bych poradit

Milé maminky,

potřebovala bych poradit nějaký krásný a originální dáreček (může být i dražší) k narození miminka. Co Vám udělalo třeba radost nebo co jste Vy samy někdy drovaly?

Moc moc díky za radu!
silvapokorna
21. pro 2014
Já už jsem to někde radila a je to aktuální i vzhledem k Vánocům. Já bych pořídila teploměr. Je to praktická a opravdu potřebná věc do výbavičky pro péči o miminko. A pokud můžete zainvestovat, tak pořiďte infračervený Thermoval duo scan. http://teplomery-osobni.heureka.cz/thermoval-du... Dá se sehnat i v hezkém dárkovém balení. Já ho mám doma rok a jsem spokojená. Hlavně je možné měřit v noci, ve tmě a bez buzení děťátka.
teja86
29. črc 2015
Synovci k narození jsem dávala pamětní stříbrnou minci a k tomu ještě tyhle odlitky na otisky https://www.hracky-4kids.cz/wawa-odlitek-3d-oti... a asi to mělo větší úspěch než mince. Sestra se prý u toho s malým sice zapotila, ale moc se jim to líbí a mají památku na celý život.
ludul
29. črc 2015
my od mých rodičů a tchýně jsme dostali Nutrilony a pleny - ptali se, co by se nám hodilo, tak jsem si řekla - určo lepší, než oblečky či jiné blbůstky na mimčo - těch má každá maminka požehnaně - - pokud maminka nekojí jako já - UM ji jistě udělá radost, nebo pak pleny - ty se vždycky hodí 🙂
mala_vavrova
29. črc 2015
Plenkový dort,dá se na něj dát ještě spousta dalších věci. Zrovna teď jsem jeden dělala pro kamarádčinu holčičku. Vypadá dobře,je praktický a když jsem ho loni dostala já,rozhodně potěšil. Ani jeho výroba není nijak složitá

Začni psát odpověď...

Odešli