Dlouhé krvácení po nasazení antikoncepce po porodu

jajda2011
22. zář 2014

Ahojte jsem 2,5 měsíce po porodu. Ze zdravotních důvodů (trombofilní stav a problémy s žilním systémem)nesmím užívat antikoncepci,ale zas kvůli endometrioze,díky které jsem přišla o levý vaječník a zbyla mi jen malá část pravého mi antikoncepci gyndař napsal. Protože při kontrole po 6 nedělí se mi endometrióza opět vrátila. Začala jsem antikoncepci užívat první den menstruace, který byl dost bolestivý. Dnes je to 14 _dní a já pořád i když slabě krvácím nevím jestli je to tím jak si tělo zvyká na antikoncepci nebo je něco špatně?

sisstin
22. zář 2014

@jajda2011 já krvácela celé plato HAK, pak jsem dostala MS a jakmile jsem nasadila druhé plato, krvácení ustalo a od té doby už normál 😉

sisstin
22. zář 2014

@jajda2011 já měla 7 týdnů očistky, pak jsem dostala MS, nasadila jsem HAK, krvácela jsem celé to plato, pak jsem znovu dostala MS...a pak konečně pokoj, takže jsem krvácela skoro tři měsíce v kuse, super zážitek 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru