• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dula při porodu. Jaký na to máte názor?

22. prosince 2016 
@andelka no možná, ale pak nechápu, proč by vystupovala jako dula, člověk se spíš pochlubí vyšším vzděláním, ne? Nebo možná paní plete pojmy a neví, že dula a PA je něco jiného.
14. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz též si myslím že nebude mít úplně jasné informace :sweat_smile:
Ta moje je obojí protože se jí po čase za a) praxe PA nelíbila (už se to zlepšuje, ale byla prostě dost otrávená přístupem a nemožnostmi v porodnicích) a za b) se jí praxe dulení líbila, ta myšlenka, tak si to takhle jakoby rozšířila..a během rodičovské dulí, když nepracuje jako PA. :slight_smile:
14. led 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
15. únor 2014 v 05:31 • evavvv
@anicka164 Muzu zeptat jakou? JSem z Brna a shanim dulu, budu rada za doporuceni. Ladka Rysava nema cas v mem terminu...budu rada za Dulu kdyz doporucite
13. bře 2016 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anua Jsem z Prahy. Ale naše dula už nedulí, začala se věnovat něčemu jinému… Držím palce na nalezení té správné!
16. bře 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anicka164 úžasný příspěvek. Děkuji. Začínající dula :wink:
16. bře 2016 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, sice diskuze vypadá trochu mrtvá, ale zkusím...uvažuji, že bych u porodu chtěla dulu, nemáte tip na dobrou dulu v Ostravě? díky
25. lis 2016 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zkušenost nemám. Nikdy bych žádnou dulu u porodu nechtěla. A na základě těhu kurzů bych doporučila Dášu Hricovou nebo Marcelu Chalcař Kantorovou - jsou obě skvělé :slight_smile:)
25. lis 2016 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liliwish moc děkuji za tipy :slight_smile:
25. lis 2016 v 15:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za málo...nejde mi Vás označit jako odpověď :slight_smile:
25. lis 2016 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ostravsko asi tato: http://annakohutova.cz/muj-pribeh/ myslim ze je to ta lokalita....
25. lis 2016 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem měla oba porody s dulou a bylo to nejlepší řešení. Oba porody jsem i díky nim měla jen ambulantně a za dvě hodinky jsme jeli s mimčem domů, protože vše bylo v pořádku. Teď jsem hodně v kontaktu s Dulou Karin Doubkovou - je i zde https://www.facebook.com/dulakarin/ Je navíc zdravotní sestřička, tak mi to přijde super spojení. Umí i anglicky, tak často doprovází k porodu páry, kde je maminka ze zahraničí a má partnera Čecha, ty si její pomoc fakt chválí, protože jsou často vyjevené, co se to u nás v porodnicích dělá, když jsou z jejich země zvyklé na jiné postupy. Myslím, že porodnice už vychází mnohdy mamince vstříc, ale přeci jen mít dulu u porodu bylo pro mě pojistkou, že je tam osoba, která zná moje požadavky a dokáže s personálem komunikovat, což já ani manžel jsme nechtěli, protože nemáme zdravotnické vzdělání a já se fakt chtěla soustředit na sebe a dítě a ne na personál porodnice :slight_smile:
22. pro 2016 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek