Dýchání u porodu, máte radu?

vronyj
18. čer 2016

Holky máte některá radu nebo osvědčený způsob dýchání u porodu, které Vám opravdu pomohlo? 🙂 😉

blanitta
18. čer 2016

Hluboký nádech a výdech... soustředit se na to dýchání, bolesti při kontrakcích jsem pak méně vnímala 🙂
Jinak při prvním těhu jsem chodila na kurz a stejně mi to bylo k ničemu, myšlenkama úplně někde jinde, takže jsem určitě neměla na to přemýšlet jaké ty druhy dýchání jsme dělali :D

jjustyna
18. čer 2016

Já bych řekla, že až budeš rodit a budeš potřebovat rozdýchávat, tak si vůbec nevzpomeneš na to, co ti kdo radil nebo tě učil a nejlepší bude poslouchat své tělo, ono ti napoví

skvisha
19. čer 2016

Ahoj, u prvního porodu jsem chodila na kurz a začíná se hlubokym nádechem a výdechem při kontrakcich. Později pak povrchní dýchání, ale tim se nezatezuj, protoze jak pisi už holky, kurz nekurz tělo si říkalo samo jak dýchat. Soustred se jen na mimco a sebe a ono to půjde. ;) Nebo te PA navede.
Jedine by te mohlo svádět právě při bolesti u kontrakce zadržovat dech, tak mysli na to, že právě ten kyslík je to, co tem svalům a všemu v kreci pomáhá, bez toho je to horší.
Tak jen pěkně dýchat a rodit, to je asi ta rada. Přeji dobry porod 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru